Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mittöl van az hogy nyugodtan...

Mittöl van az hogy nyugodtan elalszik és rá 10 percre ordít? Van hogy éjszaka is, csak ordít. éhesnek nem éhes, mert cici nem kell neki.5 hós.

Figyelt kérdés
2009. jan. 23. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy már fogacska kínozza?
2009. jan. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 99% ra mondom h BÖFI szorult a pocijába és ezért sír fel.

Mi ezt végigzongoráztuk a lányommal, mire rájöttünk h mitől. lehet ez a jelenség.

A levegőt rétegesen nyelik és lehet h 1-2 kijön de még van benn levegő és ki kell várni amíg kijön. Volt h hasra tettük és úgy jött ki neki a hatalmas böfi.

2009. jan. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
fogacska az bizti jön de arra szedünk homeobogyokat.és ezért nem értem,lehet tényleg a büfike zavarja..csak sajnálom mert olyan keservesen sír
2009. jan. 23. 20:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is a böfitől van!próbáld meg hogy ahogy a válladra teszed böfizni akkor maszírozd a hátát úgy hogy az ujjaid a két oldalához is érjen!nekünk ez bejött.
2009. jan. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is a büfi. Nálunk addig nincs fekvés, míg nem büfizett 2-t. Akármennyit eszik mindig 2-t büfizik
2009. jan. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves 20:03-as válaszoló!Köszi-köszi.Sose tudtam mi a baja a kislányomnak,mikor így felsír este.Kb.5 perce próbáltam ki a válaszod és láss csodát a hatalmas böfi után édes az álom.Még egyszer köszi.
2009. jan. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!