Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, akinek végig...

Van olyan, akinek végig rendben volt minden lelete a terhesség alatt, mégis beteg gyereke született?

Figyelt kérdés
2009. jan. 25. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha esetleg a szülésnél lett oxigénhiányos, akkor lehet beteg a baba. Meg persze nem mindent vesznek észre a 9 hónap alatt sem. Arra kell koncentrálni, hogy egészséges lesz! :) Nyugi! :)
2009. jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
igen. a testvéremnek a kisfiárol közel 1.5 évesen derült ki hogy nincs valami rendben mert nem fejlődött/ fejlődik megfelelően. most derült ki hogy méhen belüli oxigénhiányos volt és azért a "fogyatékosság"
2009. jan. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
tényleg használnak a pozitív gondolatok, hidd el nekem. nekem kétszer vettek vért AFP miatt, kétszer szar lett az eredmény... down-kórra gyanakodott a nőgyógyászom, elküldött magzatvízvételre, ott előtte 1 genetikussal kellett tárgyalni, aki azt mondta 1 beszélgetésből, hogy szerinte rendben van a baba. így nem küldött magzatvízvételre. nekem maradt a remény, a hit és a tudat, hogy a szívem alatt hordott csöppség egészséges. azóta a fiam már elmúlt 8 hónapos és tényleg semmi gond vele, hála ezért minden nap a jó Istennek. szóval ne parázz és lásd magad előtt, mikor beszélgettek, és hidd el, egészséges manód lesz:))
2009. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha eszedbe jut ez a kérdés, akkor gyorsan kapj elő egy klassz könyvet vagy egy jó ki dvd-t és tereld el a figyelmed :)

Nyugi, minden rendben lesz!

2009. jan. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Most biztos, hogy mindenki szekálni fog, hogy ezt leírom, de szerintem tanulságos.

Az egyik tanítványom nagynénje 28 évesen volt terhes. Minden rendben volt. A családban volt egészségügyi dolgozó, aki a leleteket mindig megnézte, ellenőrizte és semmi nem utalt problémára. 4 D-s ultrahangon kétszer voltak, mindent rendben találtak.

Mikor megszült, a babáját nem vitték oda egyből és sejtette, hogy valami gond van. Kiderült, hogy Dawn szindrómája van. Képesek voltak ezt elnézni!!! Hát akkor kérdem én, hogy minek az AFP???

Summa summárum, én megfogadtam, hogy megcsináltatom a Dawn-os szűrést a következő babámmal. Fizteni kell ugyan érte, de megéri.

DE!!! Ha az orvosod lelkiismeretes, akkor ilyen nem fordulhat elő!!! A történethez pedig hozzátartozik, hogy ennek az esélye igen elenyésző!

2009. jan. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 30évesen 2év próba után lettem terhes,már az első vérvételen "elbuktam" down-kor gyanú állt fent,nem is kis %-ba,megcsináták a cvs-t,aminek jó lett az eredménye,akkor kb.20hetesen soknak találta a dokim a magzatvizet ami megint nem volt jó,meg csinláták a torch-ot aminek az eredménye 1hónap!!!múlva jött meg,persze az is jó lett,tehát én végig paráztam a nem egész 9hót, a szülésem is 3héttel hamarabb "derült égből villám" volt olyan hirtelen jött, de a pozitív hozzálás hidd el nagyon sokat jelent!!!:->>>
2009. jan. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!