Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós kisbabám újabban nemcsak...

4 hós kisbabám újabban nemcsak az elalváshoz kéri a cicit, hanem aludni is a cicivel a szájában akar, járt már más is így?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag én vagyok az élő cumija. Ha elveszem a cicit, 20-30 perc múlva felébred. Cumi nem kell neki, kiköpi, már vagy 6 fajtát próbáltam. Nagyon keveset alszik emiatt. Normális ez a cicifüggőség ilyen korban?
2010. dec. 29. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam is ilyen volt. Legalább 10-20 percen keresztül a cicim nem vehettem ki a szájából. Mondjuk, nem is engedte el.
2010. dec. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy mocorognak a fogcsírák...

Az én fiam kisebb, 3-4 hetes volt, amikor este 6-8-ig a cicimen csüngött. Leraktam, 20 perc múlva ébredt.

Szerencsés lenne rávenni, hogy elfogadja a cumit, esetleg próbálj meg valami 'anyaszagút' betenni az ágyába, az nálunk nagyon bejött ebben a korban.

2010. dec. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is most ez van :-)

Néhány napja csinálja(6 hónapos fiú)

Korábban is volt ilyen időszak...de egy idő után visszatért,hogy csak evésre használta...

...szerintem valamiért szüksége van a nyugtatásra...(nálunk szerintem a foga)

...a cumiknak pedig nincs "anya-illatuk"...

2010. dec. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A 13 hónaposom még mindig ezt csinálja, ha pl. fogzik. És vákuum nincs ugyan, de olyan határozottan "fogja" a cicit, hogy nem nagyon lehet tőle elvenni. Engem egyébként nem zavar, ezek mindig rendkívüli helyzetek és ha ez nyugtatja meg....
2010. dec. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Engem sem zavar, és szerencsére megtehetem, hogy hagyom (nincs másik gyerek stb), csak azt hittem, hogy ez ilyen korban már "nem normális". Megnyugodtam, hogy másnál is előfordult.
2010. dec. 29. 13:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kicsi fiam is cicifüggő. 3 és fél hónapos múlt. A cicin akar eladudni, aztán el se lehet venni tőle. Ha mégis sikerült valahogy kivennem a szájából mikor alszik már, tuti pár perc múlva felébred.A cumikat mi se fogadjuk el, csomót próbáltunk már.Remélem majd csak kinövi...
2010. dec. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!