Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Muszáj a csecsemők ruháit...

Muszáj a csecsemők ruháit babamosóporral mosni? Meddig?

Figyelt kérdés
Ha nem azzal mossuk, mi bajuk lesz?
2010. dec. 29. 16:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Érzékeny még nagyon a bőrük, kijöhetnek kiütések. De ha nincs baja tőle, akkor moshatod nyugodtan simával is.
2010. dec. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%

Soha az életben nem mostam babamosóporral, nem is hallottam még ilyenről.Kisfiam 9 hónapos kutya baja, sok ruhája minőségi turiból van.

Hát nem tudom, ne vedd ezt a megjegyzést a kérdésedre kérlek, de úgy általánosságban, néha kezdem azt hinni, hogy manapság minden túl van misztifikálva, aggódva.

2010. dec. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
én mosódióval mosok mindent
2010. dec. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én meg mosószódával. Hipoallergén, enzimmentes, és ráadásul a létező legolcsóbb mosószer.
2010. dec. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
babamosópor? komolyan, mindent kitalálnak már csak hogy jól lehúzzák a kismamákat. mosódió öblítésre meg egy kis ecet és kész, olcsóbb, mint ez a sok újdonság.
2010. dec. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Normáé mosópor és ecet. Ennyi elég a babaruháknak.
2010. dec. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mindig rendes mosószerrel mostam. Kutya bajuk nem lesz a rendes mosóportól ha jól kivan öblítve. Az enyém az öblítőre lett allergiás, méghozzá melyikre: a hipoallergén kisbabás cimkéjű fehér öblítőre :) :) ennyit erről. Üzlet az egész.

Az eceten én is gondolkozok öblítésre, de nem lesz büdi a ruha? Lehet kipróbálom, az még fertőtlenít is, nemde? mert nem sok időm jut vasalásra? Felér vajon egy vasalással (lehet indítok egy ilyen kérdést :)

2010. dec. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én is mosódiót használok, illetve még mosószódát a fehérekhez.
2010. dec. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
nem kell babamosópor én is simával mosok
2010. dec. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

16.16.-nak. Az ecettől nem lesz büdös a ruha. Viszont puhább és a fehér fehérebb, a színes élénkebb színű lesz. A mosógéped pedig nem lesz vízköves. Nem kell Calgont használnod.

Az öblítő rekeszébe tégy kb féldeci ecetet.

2010. dec. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!