Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Muszáj a csecsemők ruháit...

Muszáj a csecsemők ruháit babamosóporral mosni? Meddig?

Figyelt kérdés
Ha nem azzal mossuk, mi bajuk lesz?
2010. dec. 29. 16:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
én eleinte a "baba" vagyis sensitive mosóporral mostam a gyerek cuccait, aztán 1éves elmúlt gondoltam jó neki a "mienk" is, a sima mosópor. Erre klafa kiütések jöttek elő a kis testén, így kénytelen voltam visszatérni a sensitive bőrre alkalmas folyékony mosószerre. Így neked is ki kell tapasztalnod, hogy mit bír a gyereked bőre 100-on...
2010. dec. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
off:köszi az ecetes választ, ki fogom próbálni. A mosógépet ecettel vízkőtelenítem havonta, arra használom, de így még jobb ha napi szinten menne bele az ecet.
2010. dec. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én sima ariel mosóport használok + sensitive öblítőt.
2010. dec. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
az ecettől nem rozsdásodik? a reklámban azt mondják...
2010. dec. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én sem hallottam még ilyenről, hogy babamosópor:-D

Tényleg mindent kitalálnak, babakeksz, babajoghurt, babapuding... (Nem muszáj abból sem kimondottan, csak ne legyen benne mesterséges adalékanyag.)


Rendes mosóporral mostuk mi is a ruhákat, semmi baja nem lett, 14 hónapos:-)

2010. dec. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen ecetellenreklám! Ugyanis már a szerelők is azt mondják ecet, nem calgon! 1 évig használtam calgont, megmutatta a fűtőszálat..katasztrófa volt, azóta ecetet használom havonta egyszer, és mivel már egyedül is megtudom nézni, gyönyörű a fűtőszál!:) De mostmár nyilván öblíteni is azzal fogok, a gyerekkeét legalábbis. Munkás ruhákon az öblítő illat jobban megáll...
2010. dec. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Úristen, babaöblítőről hallottam, vettem is, de semmi értelme nem volt, de babamosópor? :) Nem hiába, már mindenből üzletet csinálnak. A védőnőnk anno a folyékony mosoószert ajánlotta, el is mondta, hogy miért nem a jó a por állagú mosópor. Ha izzad picit a gyermek, a mosóporból maradhatnak kis részecskék a ruhák száljai között, ami az izzadtságtól feloldódik, és ettől lesznek a kiütések. Fe a folyékony mosószernek nincsenek szemcséi, amik a szálak között maradhatnak, így nem oldódik fel izzadás során és kiütés sem lesz. :)
2010. dec. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A calgon egy vacak, hozzáértőktől (vegyész) is hallottam már, hogy semmire se jó, csak drága. Az ecet meg nem rozsdásít, annyira nem savas. Az ecet savassága tökéletesen kimossa a mosószer lúgosságát a ruhákból, így nem lesz irritáció a baba bőrén.
2010. dec. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!