Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan altassam el 7 hónapos...

Hogyan altassam el 7 hónapos babámat?

Figyelt kérdés
7 hónapos a kislányom, és már megtanult felállni. Ha lerakom aludni, akkor is belekapaszkodik a kiságy rácsába, és feláll, vissza viszont már nem tud menni csak esni, de akkor félek, hogy beüti a fejét. Eddig nem volt baj az alvással, leraktam és elaludt magától. Most viszont feláll az ágyban és sír. Ja és most jön a foga is, így a cumit sem kéri, pedig eddig azzal aludt el. Mondjuk azt nem bánnám, ha arról leszokna. Már pár napja a kezemben alszik el, de nem szeretném ha ehhez hozzászokna. Ti mit csinálnátok?
2009. jan. 26. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát ez nagyon nehéz dolog, mert az én kislányom 8 hónapos és csak a hétvégén állt fel, de én még eddig csak úgy altattam el az utóbbi két napban, hogy a babakocsival kimentünk egy körre, ja meg a férjem csinálja, ha itthon van. Hát nem tudok más ötletet adni, csak azt, hogy jól fáraszd le a játékkal, és amikor már ténylegesen látod, hogy nagyon-nagyon álmos csak akkor tedd be a kiságyába.

Én is ezt fogom csinálni, holnap. Vagy még a babakocsiba tedd bele és sétáljál vele egy kört, majd, csempészd be az ágyikójába.

Boldog babázást, és remélem sikerülni fog az altatás!

8 hónapos anyuka.

2009. jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is azt gondoltam, ami te írtál. A lefárasztásnak az lett az eredménye, hogy tegnap előtt egész nap összesen 1.5 órát aludt. Tegnap vittem babakocsival, de mindig csak negyed óráig bírta, utána elkezdett sírni, pedig többször is próbáltam. Már lassan egy hete hőemelkedése is van a foga miatt, így még nehezebb. Köszi hogy próbáltál segíteni.
2009. jan. 27. 06:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én babám is sírt a babakocsiban kb. egy hónapig nap mint nap, de úgy voltam vele, hogy nem azért vettem, hogy ne használjuk, ezért nem adtam fel és így megszokta. Nekünk az alváshoz van egy másfél órás kisfilmünk, amiben kis rajzfilmfigurák készülődnek az alváshoz és közben nyugtató zene megy. Én ha jóllakattam, akkor ezt beteszem neki és a legkeservesebb sírást is abbahagyja ilyenkor, ha sír és úgy leköti az érzékeit, hogy maximum fél órán belül horpaszt. V-an, hogy 5 percen belül. Pedig sokáig szenvedtünk az alvással mi is. Na meg csöndben vagyunk már este. Nappal ha alszik (max egy órát), akkor nem, de este mindig. Meg sétálunk minden nap egy órát. 5 hónapos anyuka.
2010. febr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!