Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány kg, cm 5 hónapos gyereked?

Hány kg, cm 5 hónapos gyereked?

Figyelt kérdés
anyatejes v tápszeres? kap már mást is tejen kivül? miket csinál már?
2010. dec. 29. 21:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon ügyes a kisbabád. A hasról hátrafordulás az sokkal nehezebb. 11-én lesz 6 hónapos a kisfiam és csak néha sikerül neki. Az izomzata megvan hozzá, csak még nem annyira tudatos a dolog. Ne aggódj, az a lényeg, hogy sokat mozogjon és ne akadályozza semmi sem a mozgásban. A doki és a védőnő úgyis szól ha valami gond lenne. Akkor sem kell elkeseredni, mivel beutalja gyógytornára, rendszeresen kell csinálni a feladatokat és néhány hét alatt felhozható a többiek szintjére. De szerintem nincsen lemaradva a leírtak alapján.
2011. jan. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az én 5 hónapos lánykám 8600 gramm, csak anyatejes. :)

Nem tudom, hány cm, nem mértem mostanában. Ő pl. üldögél, és előre-hátra mozog ülő helyzetben. Hason tartja magát,hátáról oldalra fordul, de vissza még nem. Kúszni is lehetne már neki? Én még nem raktam le a földre.

2011. jan. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Akkor rakd le a földre, és meglátod, milyen gyorsan elkezd majd kúszni. Habtapi vagy vastag pléd, és nem fog felfázni.
2011. jan. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 edyke.; válasza:
Nekem ikreim vannak, 6 ill. 6.2 kg. Targyak utan nyulnak mindent a szajukba tesznek, de meg nem forognak egyaltalan. 35.ik hete szulettek ok is
2015. dec. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!