Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldjam meg 1.5 eves...

Hogyan oldjam meg 1.5 eves lanyom éjszakai alvas problémajat? Elrontottam valamit?

Figyelt kérdés
Születesetöl vegig aludta az éjszakat de 15 honapos korátol fölkel hajnali 2-kor és nem akar vissza aludni az agyaban.Egyszobaba voltunk vele igy neha magunk közé tettük mert rajött a szeparacios szorongas is.Most mar van kölön szobaja.Hajnali 2-ig elalszik aztan felsir.Hiaba simogatom,ringatom ha elis alszik vissza akkor 5 perc utan fent van.És ezt 1.5 oraig is csinalja.Olyan mintha felne de nem tudom.Csak melletem alszik vissza nyugodtan.De nem szeretnem odaszoktatni!Mit csinaljak?Vagy hagyjam hogy hajnaltol velunk aludjon megha kényelmetlen is,aztan majd kinövi?Félhet?Meddig tart a szeparacios szorongas?Vagy ez mar nem az?Nagyon tanacstalan vagyok!Hogyan lett egy jo alvo kislanybol ilyen?Korral jarna?Varom a tanacsokat,tapasztalatokat!Ja es minden éjszaka felkel ha hagyom sirni vagy barmit akkor sem alszik vissza!Nem szoljas es a szobajaban is kellemes az ido sem hideg sem meleg.
2010. dec. 30. 15:25
 1/2 anonim válasza:
Nem tudom, jó e már ennyi idősen külön szobában altatni.??
2010. dec. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sztem semmi baj nem lesz abból, ha hajnalban magatok közé veszed, nekem 2 olyan ismerősöm is van, akik így jártak el, és nem szokott oda a baba. Persze csak ha a férjed nem bánja.
2010. dec. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!