Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy érzem nem szeret a 7...

Úgy érzem nem szeret a 7 hónapos kislányom. Lehet, hogy depressziós vagyok?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nem szeret a 7 hónapos kislányom. Sajnos az anyósomékkal kell laknunk a válság miatt nehéz hitelhez jutnunk.:( Lassan úgy érzem nem vagyok fontos a kislányomnak,mert mindenkivel jól elvan és szinte csak arra kellek,hogy szopiztassam és tisztába tegyem.Nézem ahogy nevetgél a sógornőmmel,anyósommal és mindenkivel.Amikor meglát akkor sírni kezd vagy csak nyüszög.Amikor etetem nem nagyom akarja megenni de van,hogy másnak meg igen.:( Sétánál is mindíg sír vagy nyüszög kiveszem akkor meg semmi baja. Lehet,hogy elszokkik tőlem,ha mindíg más foglalkozik vele.De én is úgy érzem mintha már én sem tudnék vele úgy düdögni mint elötte. Rosszul látom a dolgokat? Beszéljem meg a családdal mit érzek? El kéne költözni minnél elöbb?

Segítség


2009. jan. 26. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
beszéld meg a pároddal mindenképp. és tölts minél több időt kettesben a manóddal. kerüljetek újra közel egymáshoz, mert ez elviselhetetlen szörnyű lehet. tök sajnállak!!!!
2009. jan. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is próbálj sok időt tölteni a picivel. Aki odajön hogy "majd én foglalkozom a kicsivel", azt engedd csak hogy ott legyen, de ne add ki a kezed közül a kislányod, játssz vele tovább. Na és nem árt egy küön lakás, mert igazán csak akkor tudtok egymásra hangolódni szerintem.
2009. jan. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Nem vagy depressziós!!!! És nem fog tőled elszokni a te egyetlen kislányod!!!
2009. jan. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez biztos-amit az előző írt-h nem fog tőled elszoni,hisz Te vagy az anyukája!Egy a lényeg próbáld meg a rossz hangulatod félre tenni mikor az öledben van v amikor ott van a közeledben amikor szoptatod!Mert azért nyüszöghet azért csinálja ezt a közeledben mert érzi rajtad h nem ok a lelkivilágod+ez nem depresszió csupán most ilyen érzésed van,és ez 1 ördögi kör lehet mert amíg neked rossz a kedved a pici megérzi nyüszög olyan mintha nme akarna veled lenni ami miatt Te szintén még rosszabb kedvű leszel!Nyugi Te vagy a legfontosabb neki csak ne legyél rossza hangulatban!

Hajrá,ne add fel,Téged szeret a legjobban a világon!NYUGI!!!!!!!!

2009. jan. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek!

Hát ezt nem kívánom senkinek sem. Köszi a bátorító szavakat,nagyon aranyosak vagytok.Remélem túl tudom tenni magam ezen az érzésen,és megpróbálok vele minél több időt eltölteni.Remélem elég erős vagyok hozzá!!! :(

Még egyszer köszi szépen.

2009. jan. 27. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!