Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mennyire vállt be az,...

Kinek mennyire vállt be az, hogy a szoptatás alatt csak ugy mennek le a terhesség alatt felszedett kilók?

Figyelt kérdés

- mert ugye állítólag ez így van. Csak sajnos én nem ezt tapasztaltam. Terhesség alatt egy deka feleslegem nem volt, de szoptatás alatt csak úgy kúsztak fel a kilók. Most meg lehet ledolgozni.

Csak az érdekelne ki hogy van ezzel?


2009. jan. 26. 22:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne is mondd! +5 kiló szoptatás alatt...
2009. jan. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hi, akkor én egy baromi nagy mázlista vagyok, mert a terhesség alatt bálnára híztam (22 kg plusz) és 2 hónap szoptatás után már visszanyertem az alakomat. Alig hitték el, hogy szültem már. Ja, és szoptatás alatt iszonyat mennyiségeket eszem, mégis vékony maradok. Biztos alkati kérdés.
2009. jan. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is mázlista vagyok...ez gentika amúgy...én 7 kg t híztam terhesség alatt, mikor haza jöttünk már 11kg val voltam lkevesebb s szoptatássl még 5 kg fogytam iszonyta élveztem h ehettem amennyit akartam s csak fogytam..pedig nem vagyok vmi szerencsés testalakat...de lényeg h ezzel senki se törődjön szoptatás befejeztével úgyis lemegy ha akaja vki.
2009. jan. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szülés után -4kg-mal jöttem haza. Szoptatás alatt feljött 13. Háát biztos van benne genetika is. De elég kemény ledolgozni.
2009. jan. 26. 23:00
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
100% h genetika, dokim is momdta csinálhatsz bármit de ez kódolva van vki hízik s vaki fogy szoptatás alatt....sajna.Amúgy előző vagyok s most épp fogyókúrában...kb 7 kg t kéne leadnom:)-ugye én meg szopi befejztével híztam vissza:(
2009. jan. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 13 kilót szedtem fel terhesség alatt, szülés után 8 kiló jött le rólam és most két hónapos a baba és már csak + 4 kiló van rajtam. Tegyük hozzá, hogy vékony alkatom van, de szoptatás alatt nagyon megjött az étvágyam, de szerncsére nem hízok.
2009. jan. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

13 kg híztam terhesség alatt, a kórházból amikor hazajöttem plusz 5 kg volt rajtam.

5 hós a kislányom és ugyanannyi kg vagyok mint terhesség előtt, se le se fel nem megy egy kg sem, pedig iszonyatosan sokat eszem.Ezek szerint szerencsés vagyok.

2009. jan. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne is mond!!!! :( 18 kg.-ot híztam a terhességem alatt, ebből lejött 6, és azóta semmi. Pedig az elején nagyon vékony voltam. Sajnos szopizás alatt nem nagyon tudok fogyizni, de remélem majd utána bepótolom. Az igazság az, hogy baromira éhes vagyok!!! Most mit csináljak??? ne egyek??....ja meg a karácsony, sütik....stb...:)
2009. jan. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
14 kilót híztam a terhesség alatt, szülés után 1 héttel újra annyi voltam, mint terhesség előtt. Azóta meg csak fogyok... Nincs étvágyam, mióta szoptatok, csak muszájból eszek, hogy legyen sok tejem. Eddig is sovány voltam, de most még soványabb :(
2009. jan. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia én az első terhességnél felszettem 29kg,ebből 20 le is ment a szoptatár és a szülés után.18 hónapig szoptattam addig szépen tartottam magam és végül lesikerült küzdeni a 9 kg is,aminek nagyon örültem.18 hónap után abbahagytam a szoptatást és 2-3 hónap alatt visszaszedtem 11kg,nemtudom hogyan mert csak párolt zöldségeken életem.A második babánál 8kg szettem fel és szülés után 10kg le is fogytam.Most abbahagytam a szoptatást 2 hete,és megint híztam 3kg.Ez nagyon érdekes tornázok és diétázok és mégsem fogyok semmit.
2009. jan. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!