Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyolc és fél hónapos lányom...

Nyolc és fél hónapos lányom nem hajlandó meginni a tápszert. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már próbáltam teával keverni, másfajtát adni, de amint megérzi már köpi is kifelé a cumit. Teljesen tanácstalan vagyok.
2009. jan. 27. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Mást iszik cumiból? Milyen teával keverted? Gyümölcslével próbáltad keverni? Vagy gyümölccsel összeturmixolni?
2009. jan. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor tejpéppel próbálkozz,abból nagyon sok fajta van,és nagyon finomak(a vaníliást szinte minden bab szereti).Mindegy,h tápszert vagy tejpépet eszik,a lényeg,h kb fél liternyi meglegyen naponta.Az én fiam is ennyi idős,és azt csinálom,h fele-fele arányban készítem,h jó íze legyen.Ő egy evésre kb.220-240 ml- eszik,egyszerre teszem bele(120 ml-be való tápszert,120 ml-be való tejpépet).2 gyerekes anyuka
2009. jan. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mármint baba,nem bab!BOCS!
2009. jan. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Csipkebogyóteát iszik, ált cumisból, néha vizet is, de azt pohárból kapja. Gyümilevet semilyet nem iszik meg, mostanába a gyümölcs se kell. Nagyon keveset eszik.

Tejpépet is csak 1-2 alkalommal hajlandó megenni hetente.

2009. jan. 27. 14:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor nálunk ez volt a baj, én Hipp gyerekteát tettem a tápszerbe. Instant, 4 hós kortól lehet adni. Többféle ízesítésű van, a málnásat szerette. Úgy adagoltam mintha vízzel készíteném, vagy kicsit kevesebbet raktam bele. Ízlett neki.
2009. jan. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én babámnak is volt 8hónaposan ilyen hóbortja, az lett a vége, hogy leszokott az esti - 7 órási tápszerrol, azóta szilárd kaját kap vagy tejpépet, és éjszaka, ill. kora reggel, ha ébred, hogy éhes, olyankor félálomban elfogadja a tápszert. csakhogy nem fogdta el az az uveget vagy cumit, amiben pici kora óta kapta (Mam anticolic bottle), hanem a klasszikus cumisuvegbol issza csak meg. Esetleg ha kiváltanál egy tápszeres evést?
2009. jan. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tápszerbe sajna ott tartunk, hogy este egy fél adag, meg hajnalba félálomba egy kicsit nagyobb. Tejpép nem kell, joghurt néha. Ma reggel virslit evett, a babakaja még véletlenül se kell neki. Mindegy, azt fog enni amit szeret, megtömni nem tudom és nem is akarom.


Köszönöm mindenkinek a hozzászólást

2009. jan. 28. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!