Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy a gyermeke...

Mit csináljak, hogy a gyermekem ne ébredjen fel éjjel?

Figyelt kérdés
Február 8-án lesz kisfiam 7 hónapos. Eddig jó alvó volt,mert már másfél hónapos kora óta végigalussza az éjszakákat.Előfordult, hogy egy huzamban 10 órát aludt. Most sem panaszkodom, de újabban hajnalban (2-3-4-5-6óra körül) mindig felébred inni egy cumisüveg teát.(Max 80 ml-t)De már alig várja, hogy visszafektessem. Állítom, a segge nem éri a kiságyat, de ő már alszik. Mitől lehet ez, hogy minden éjjel felsír? Pedig lefekvés előtt az utóbbi időben szoktam neki inni adni, de ez sem vált be. Manóm már nem szopizik.
2009. jan. 27. 17:56
 1/9 A kérdező kommentje:
A teázás után képes akár 9-10-ig is aludni...
2009. jan. 27. 17:58
 2/9 A kérdező kommentje:
És ő már este 20:30-kor vagy legkésőbb 21-kor alszik is...
2009. jan. 27. 17:59
 3/9 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztaltam, nem találom okát az éjjeli ébredéseknek. Lányom is 7 hós, az utóbbi 3 hónapban felébred ő is. Hol 1X, hol 3X is akár...

Szerintem ne csinálj gondot belőle, főleg ha szépen visszaalszik:-)Lehet, tényleg csak szomjas.

2009. jan. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Valoszinu ehes lehet, ha egy cumisuvegnyi teat letud huzni. Ha csak szomjas lenne, esetleg megszokasbol ebredne fel, kb. 2 kortyot inna, es mar aludna is.

Probaljal napkozben tobbet es taplalobbat enni adni neki, es ne teleitatni, mert tudod azt csak kipisili.

Valtozik az etvagyuk folyamatosan, nem tudom mit adsz neki vacsorara? Mar mehet a fozelek, ugy mint ebedre is.

Probald meg, hogy napkozben tobbet adsz neki taplalo etelt, es ha megis hajnalban megebred, akkor vizet adjal neki. Ha szomjas, fogadja el a vizet. Szerintem a vizrol elobb leszokik, mint a tearol. Probald meg.

2009. jan. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, nagyon jólesik. Először azt hittem, hogy rosszat álmodott, és majd elmúlik.De már mondhatni rendszeresen minden éjjel felkel egyszer de változó időpontban...
2009. jan. 27. 18:11
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó hsz! köszi a tipptet,a vizet nagyon nem szereti. Újabban vacak az étvágyunk, mert most jön a harmadik fogacskánk és kissé megviseli. Nyűgösebb bújósabb napközben és nem akar rendesen enni. Úgy könyörgöm belé a kajákat. Estére tejbedarapépet adok neki.
2009. jan. 27. 18:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor lehet,hogy a foga miatt kel fel,jól esik neki egy kis cumizás.
2009. jan. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na latod, tudtam en hogy ehes. Alig eszik napkozben, persze hogy megebred. Hidd el ahogy kibujnak a fogacskai, es enni fog rendesen, minden visszaall a rendes kerekvagasba. Igy is szerencses vagy, van akinek tobbszor, es nagyon sokaig kell ejszakaznia.

Minden jot nektek, szia.

2009. jan. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a remek tanácsát! Este még megitattam, majd apa elbeszélgetett vele lefekvés előtt és nem is ébredt fel éjszaka!:) Köszönöm mindenkinek
2009. jan. 28. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!