Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell a rugós hintát...

Hogyan kell a rugós hintát használni?

Figyelt kérdés
A kislányom mindig előre dől benne. Tuti vmit rosszul csinálunk.
2009. jan. 27. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen az a rugos hinta, van linked, amit eltudnal kuldeni?
2009. jan. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hétig az én babám is előre dőlt-most 8.5 hós,1 hónappal ezelőtt kapta-most már azért tartja magát.Semmit nem csinálsz rosszul,majd erősödik,és megtartja magát.
2009. jan. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az én kislányom 1 éves, de berágtam:) Eladom, ha kell valakinek szóljon. Köszi a válaszokat!
2009. jan. 27. 18:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A 2.válaszoló vagyok.Vízszintbe állítottátok?A fekete zsinórt lehet állítani.Úgy is jó,ha a hinta orr része egy kicsit magasabban van,mint a hátulja.Úgy tudjátok állítani,h kipattintjátok a műanyag "fület"-ahol a zsinórt fogja a kereszt pánt-és húztok a zsinóron.Egy próbát megér!A fiam nagyon szereti,ha leér a lába és rugózik azt is,ha nem ér le és lökdössük,azt is.2 gyerekes anyuka
2009. jan. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, de aranyos vagy, "beragtam".

Szerintem ne add el, ha eleg nagy, es nagyobbacska gyerekek is beletudnak ulni, akkor jo lesz az meg! Ne add el most meg, varjal vele!!

Kulonben en meg mindig nem tudom milyen az a rugos hinta, de lehet hogy mar lattam, csak igy ezt az elnevezest nem ismerem. Nekunk olyan fa hinta volt, ami a szobaajto felfara volt felszerelve, es ott szokott hintazni a kicsi rossz idoben.

Ne add el, varjal meg vele!

2009. jan. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A 4.válnak üzenem(a 2.vagyok)h a Brendon honlapján a hinta kategóriában megtalálod-Twister azt hiszem-a lényege,h a szár részében van egy rugó,aminek a segítségével,-ha úgy állítod,h a baba lába leérjen-tudja magát lökni,ami által az egyensúlyérzéke fejlődik.
2009. jan. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Koszi utolso, aranyos vagy, megnezem!
2009. jan. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi lányok:)

Nekünk pont ez van:


[link]

2009. jan. 28. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!