Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel próbáljuk ki a cumisüveget?

Mivel próbáljuk ki a cumisüveget?

Figyelt kérdés
Kislányom 3 és fél hónapos, de még nem próbáltuk ki a cumisüveget, mert szopik, és az anyatejen kívül semmit nem adtam neki.Azt mondta a védőnő, hogy ne adjak neki vizet vagy teát, mert bezavarja.De azt is tanácsolta, hogy egyszer legalább etessem üvegből, mert bármi történik, más is meg tudja etetni.Adjak neki lefejt tejet?Nem lenne jobb, ha azt mindig a mellből kapná?Szívem szerint vizet adnék neki, de a férjem szerint hülyeség..
2011. jan. 3. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 alkalom nem zavarja meg. Én a vizet is nyugodt szívvel adnám neki, persze forraltat, vagy babavizet. De ha tudsz lefejni, akkor egy picit fejj le, kb. fél adagot, amennyit meg szokott enni, aztán szopizással befejezitek az evést. De tényleg ne nagyon cumizzon, ha nem muszáj, nálunk szerintem azért hagyta abba a szopizást, hiába volt még pici tejem, fejhettem hetekig. Az üvegből könnyebben jön és ezért van amelyik baba inkább azt választja, a szopi helyett.
2011. jan. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A cumis üvegből könnyebben jön a kaja, mint a mellből. Vigyázz, nehogy leszokjon a cicizésről amiatt, hogy üvegből eteted.
2011. jan. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek.Nem csinálok belőle rendszert, csak egyszer próbálnánk ki.Köszi a válaszokat!
2011. jan. 3. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!