Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet-e valami rossz lelki...

Lehet-e valami rossz lelki következménye, hogy 9,5 hónapos kisfiamat ma kb.1,5 órára egyedül hagytam sírni a szobájában és nem tudtam vele foglalkozni? (sírt, elaludt, megint sírt)

Figyelt kérdés
Egyszeri alkalom volt, nem csinálok belőle rendszert. Teljes biztonságban volt, a járókájában, ami elég nagy méretű, gyakorlatilag az egész szobát elfoglalja. Csak hát hiába sírt, 1,5 órán át nem tudtam bemenni hozzá, mert volt egy nagyon sürgős és fontos dolog, ami miatt egyszerűen képtelenség volt. Remélem, nem vesztettem el a bizalmát...
2009. jan. 28. 11:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért a másfél óra elég sok idő. Baja biztos nem lesz tőle, de hogy én ezt meg nem csinálnám az tuti. Én még mindig magam mellé tudtam venni, ha dolgom volt. Nem tudok elképzelni olyan helyzetet, hogy ennyi időre sírni hagyjam. Hogy bírtad hallgatni?!
2009. jan. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!