Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan lehet tudni ha fáj a...

Honnan lehet tudni ha fáj a babának a füle?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Sír és ha a füle tövét megnyomod visít. Illetve nem enged a füléhez nyúlni.
2011. jan. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyomkodd meg egy kicsit a füle környékét. Ha fáj elhúzódik, sír. Ha nem vagy biztos benne, hogy nincs baj vidd el orvoshoz. Ő megnéz és megnyugodhatsz. Esetleg pontosan el is mondja, hogy mire figyelj.
2011. jan. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálam is felmerült a kérdés, mert a kislányom sokszor hajtotta a jobb vállára a fejecskéjét. Kérdeztem a védőnőt, nem fáj-e szegénykémnek a füle, hátha azért csinálja. Azt mondta, ha fájna a füle, akkor nem aludnánk éjszaka. Ha Nálatok esetleg ilyen probléma van, hogy fájdalmasan sír, és nem pocak, nem lábujj stb. és fülre gyanakodtok, akkor el kell vinni dokihoz, nézze mag a fülét, mert ezt biztosan csak Ő tudja megmondani. Minden jót kívánok!
2011. jan. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fájdalmasan felsír,nekem a tarkóját vakarászta.3 havonta fülgyulladásunk van.:-(
2011. jan. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hörghurut gyulladása volt karácsony előtt,már jobban van. éjszaka nem tudom elaltatni éjfél előtt mert annyira sir.jön a foga de arra kap gyogyszert,szerintem nem az miatt van.és hallottam hogy a fülére is rámehet a nátha. be viszem az orvoshoz,az a bisztos.
2011. jan. 4. 12:08
 6/9 A kérdező kommentje:
ja 7 hos
2011. jan. 4. 12:08
 7/9 anonim ***** válasza:
De a fogzás miadt is fájhat a füle!GOndolj csak bele ha neked fáj a fogad!Az mindenhová kihat,hiába kap fájdalomcsillapítót,a fog az rossz dolog.A kisfiamnak minden fogánál több a fülében a váladék.Egyébként a nagylányom a fülgyulladáskor lázas volt és állandóan odakapkodott a füléhez.Jobbulást nektek.
2011. jan. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiamnak is hörghurut gyulladása van már karácsony óta,kapott gyógyszereket már jobban van de neki is jön a foga és vakargatja a tarkóját és a fülét is nagyon,néha aludni sem tud tőle de egyszerűen ellenőrizheted,meg kell nyomni a fülén azt a kis pöcköt a fülkagylóban és ha sír akkor a füle,ha nem akkor "csak" a foga...nálunk a foga...

2011. jan. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. nem fáj a füle,akkor a foga marad.
2011. jan. 4. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!