Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire irigyek rád a még...

Mennyire irigyek rád a még gyerektelen barátaid, amióta megszületett a babád?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 13:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%

Van egy lány aki azóta még csak nem is köszön, látszik hogy nagyon a lelkébe mar, hogy ő még nem tart itt... mondjuk őt nem mondanám barátnak.

Egyébként mindenki örül velem :)

2011. jan. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Nekem az egyik kolléganőm amíg dolgozatam, addig megjátszotta (mint utólag kiderült)milyen jóban vagyunk, én el is hittem neki. Amikor kiderült, hogy babát várok, nagyon ellenséges lett, azóta megszületett a pici, se egy sms, se egy hívás, ha én írtam neki karácsonyra, szilveszterre, akkor sem válaszolt. Próbálkoznak régóta de nem. Az nem ártana...
2011. jan. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
Előző vagyok. a vége picit nem sikerült. Szóval régóta próbálkoznak. Cigizik, nem ártana leszoknia...:-)
2011. jan. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire :)) Örülnek,hogy nekik még nincs:) de tényleg és nem haragszom rájuk emiatt vagy ilyesmi:) Mikor találkozunk vagy eljönnek mindig bevallják,hogy nagyon aranyos a gyerek meg jól elvannak vele így egy két órát de aztán örülnek hogy nekik még nincs:))

25-29 közöttiek.

2011. jan. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Nemhogy nem irigyek,inkább még le is néznek.Manapság nem divat gyereket szülni,és háziasszonykodni(errefelé legalábbis),többet jelent,amikor már jódolgukban nem tudnak mit csinálni,és a 166. dekupázs szalvétát molyolgatják össze.Szégyelljem magam hogy ide lesüllyedtem és gyereket nevelek,az olyan nem sikk!Igaz,ezek kolléganők,a múltkor bementem a papírboltba,babajátékot nézni,egyikük éppen ott volt,egy kukkot sem szólt hozzám,csak megvető tekinteteket lövellt,és kerek 1 órán át 1 db szalvétán vacillált,majd végül nem vette meg.Hát gondoltam valami csúnyát..
2011. jan. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
A másikuk pedig,a fodrászom(volt),egész terhességem alatt azon nyavalygott meg szánakozott,hogy "úristen,mit fogok én csinálni az ikrekkel,milyen rettenetes lesz",ő persze egy tűsarkakon járó kikent kifent nőcske,aki már mellesleg elmúlt 38 éves..Akkortájt ment férjhez,kb. 2 éve,azóta sem jön a baba..Hát ő is egészen nyugodtan kerülhet még olyan helyzetben,hogy ikrei lesznek,no nem is maradt a fodrászom(azóta még csak nem is köszön)..
2011. jan. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

nem irigyek,sőt...!

Örülnek hogy még nincs gyerekük és van idejük szórakozni vagy megteremteni előbb a tökéletes feltételeket egy babához...!

2011. jan. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Legtöbben örülnek, kérdezősködnek némelyik annak örül hogy neki még nincs és csak babázik nállunk pár órát. Aztán van 1 bnő őt megeszi a fene akárhányszor átjönnek. Eleinte azzal jött hogy milyen korai ez még nekünk hamar jött a gyerek is esküvő is minek sietni...Aztán rájött ő is én is hogy csak irigy meg is mondta. Nincs harag köztünk én elmagyaráztam hogy többet megéltem mint ő és nekünk a férjemmel már ez (Ö) következett az életünkben. És semmiről nem kell lemondanom azért mert gyerekem van soha nem voltam pasizós bulizós alkat amire szükségem volt idáig az megvolt a páromra számíthatok bármikor elmehetek Ő vigyáz a babánkra!Nekem ami nem volt soha egy szerető boldog család z most már megvan és nekem ez hiányzott. Erre elsírta magát és gratulált!
2011. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Én szerencsésnek mondhatom magam viszonlag, mert az ismerősök, barátok nem irigyek ránk, pedig többüknek nagyon nem akar összejönni a baba.

A tágabb ismeretségemben viszont van olyan, aki észrevehetően irigy rám, pedig neki is lehetne már, ha épp még 35 évesen is nem a karrier lenne a fontos és elsőrendű.

2011. jan. 4. 14:03
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én nem éppen csitriként szültem (33 éves lettem volna 6 nap múlva), így egyetlen barátnőm van, aki még gyermektelen, a többinél 1-2-3 baba van (unokatesónál, tesóknál úgyszintén).

Ez a barátnőm viszont imádja a fiamat, rendszeresen jön látogatni, szuper ajándékokat hoz, és továbbra is nagyon szeretjük egymást. Én sem irirgykedtem soha, amikor a barátnőim sorra szültek, nálunk meg évekig sehol semmi...

2011. jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!