Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korban és hogyan...

Mennyi idős korban és hogyan kezdtétek meg a szobatisztaságra nevelést?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt sikerült?
2011. jan. 4. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Két éves kora után Előtte nem érett még rá.
2011. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Más álláspont szerint (suttogo 3 kötet) Már akkor ellehet kezdeni, ha már stabilan ül, (9-10ho) renszeresen "wc"-re tenni, persze ilyenkor nem fog belecsinálni csak véletlenül, de akkor meg kell tapsolni. Ennek az elvnek a szoktatás a lényege. De nem hiszem hogy sok értelme van tul korán kezdeni.
2011. jan. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Mért ne lenne érett 2 éves kora előtt? Ugyan.Az én 17 hósom hónapok óta bilizik.Szól ha kell neki és nyílván tudja mit akar..
2011. jan. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!A két nagyom 9 hósan kezdte,másfél évesen megbizhatóan szobatiszták voltak.Nekem is jó volt és szerintem nekik is.Én ugyanabban az időben ültettem rá a bilire,elősször 1-2 szer,aztán egyre többször.Ha volt v.mi örültünk.Megfigyeltem mikor pisil,kakil,és igyekeztem akkoriban ültetni a bilire.Sokat magyaráztam hozzá.Nagyon élvezték,semmi bajuk nem lett később sem,hogy ilyen korán kezdtük.A fiam 11 hós,de ő nehezebb eset lesz,ráül és rögtön leugrik róla.Csak néha ültetem rá ő más ezt észrevettem:)
2011. jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszi az utolsó válaszolónak!!!
2011. jan. 5. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!