Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdted el annyira...

Mikor kezdted el annyira szeretni a babád, hogy mindent és mindenkit feladtál volna érte?

Figyelt kérdés
Születése óta imádom, de most rázódtunk annyira össze, hogy annyira szeretem, hogy azt nem tudom leirni. Én még ilyen szeretetet soha nem éreztem, és ez nekem nagyon furcsa érzés. Nem hittem volna hogy ennyire és igy lehet szeretni egy csöpp kis emberkét.
2011. jan. 4. 21:29
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
Szia,amióta az első uh-n megláttam,azóta tart a "szerelem"...pedig tejem se lett(csinálhattam bármit:((,fél éves koráig hasfájós volt,4 hónapos kora óta egy éjszakát se aludt át,de IMÁDOM mindenestől:))(és egyedül nevelem születése óta)!
2011. jan. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nehez kezdetem volt sajnos. A terhessegemmel nem volt semmi gond, vegig dolgoztam egesszen a 36-dik hetig. Onnattol dobozokban csomagoltam otthon mert koltozoes elott alltunk. Mas ilyenkor a babaszobat szepitgeti en meg azt sem tudtam hol fogok lakni egyalalan. :( 38-dik hetre szuletett meg a babam es 9 hetes volt amikor vegre sikerult bekoltoznunk az uj otthonunkba. Remalom volt az egesz, a tejem is elapadt a sok stressztol, idegeskedestol. Persze az uj otthont festeni kellett... Emelkszem, hogy ott alltam a babammal a koszos kifestetlen szobaba este 9-kor a hidegbe (ekkor fejeztuk be a pakolast vegre, 15 fok volt a szobaba) es sirogorcsot kaptam. Egyszeruen nem tudtam, hogyan tovabb, hogy fogunk itt elni. Azota mar ki lett festve a haz, a babaszoba, bebutorozva es imadom. :) De akkor a poklok poklat jartam meg es folyamatosan az lebegett elottem, hogy eros kell lennem a kisfiam miatt, nem szabad magamba zuhannom. Kb. 12 hetes volt amikor erezni kezdtem azt, hogy nagyon de nagyon szeretem es barmire kepes lennek erte. :) Az ezelotti idoszak nekem remalom es csak a negativ, rossz, kinlodas jut rolla eszembe. Kar, mert olyan dolog amit nem elhetek ujra soha tobbe es nem igy kellett volna tortennie de az elet kozbeszolt. :(
2011. jan. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
23:30-as valaszado vagyok. Bocsi, elfelejtettem irni, hogy jovohonapban lesz 1 eves a kis imadni valom.
2011. jan. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

mikor a műtőbe odadugták a kis pofiját hogy megtudjam puszilgatni=))

aztán mikor kitoltak a műtőből, újra és újra minden áldott nap=)=)

én sem gondoltam volna hogy valakit ennyire tudok majd szeretni és h ennyi türelemmel tudok róla gondoskodni!

most hogy már elmúlt 6 hónapos egyre jobban és jobban imádom nézni ahogy felfedezi maga körül a világot...

már az is olyan jó hogy most is róla írok...=)=)

szereteeem:D

2011. jan. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

A "szerelmem" a babám iránt (de ez egy kicsit szerintem mindenkinél így van, aki tervezi a babát), már hamarabb elkezdődött, mielőtt megfogant volna. Kismilliószor elképzeltem, milyen lesz. Én azon az estén, mikor megfogant, már gondoltam rá, vagyis gondoltunk a párommal. Aztán ahogy télapókor hajnali 5-kor megcsináltam a tesztet, majd kiugrottam a bőrömből, el se hittem. Aztán 12 hetes volt az első ultrahangon (külföldön élek, itt az első uh, ekkor van), ..hát annyi, hogy mikor kijöttünk a vizsgálóból a párommal, mind a ketten vigyorogtunk mint a tejbetök:D Az egyik legcsodálatosabb pillanat volt. Amikor meg megszületett, úgy éreztem én vagyok a legszerencsésebb a földkerekségen. A leggyönyörűbb "dolog", amit az életemben láttam, a kislányom. A "szerelmem" iránta a hetek múlásával egyre mélyült. Mára már annyira imádom, hogy úgy érzem, ha ennél jobban imádnám, abba belehalnék.:D

Szóval ez egy folyamat:D

2011. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Nekem az első fiam előtt volt két vetélésem így mikor vele teherbe estem sokáig nem mertem örülni neki de mikor elkezdett odabent rugdosni, mozgolódni akkor már kezdtem felszabadulni és szabadjára engedtem magam és teljes szívemből szeretem őt azóta.

Már van egy öccse is aki 2.5 hónapos őt is az első benti mozgások óta szeretem!

2 éves és 2.5 hónapos fiúk anyukája

2011. jan. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Az első pillanattól fogva, hogy megszületett.
2011. jan. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Minig is IMÁDTAM, de mostanában valami elképesztően különös nagy érzések kerítenek hatalmába, leírhatatlan nagy rajongás és szeretet. Lassan másfél éves a fiam, rettentő értelmes, egyre inkább partner, és bár puszival nem halmoz el, de ha mégis kapok egyet, na attól totál elolvadok!
2011. jan. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Az én 13 hónaposom is az utóbbi időben csak úgy osztogatja a cuppogós puszikat, ezzel mindig levesz a lábamról. :)

Az első perctől imádom én is, de ahogy egyre nagyobb, egyre jobban kötődik és annyira jó, hogy már ő is ki tudja fejezni az érzéseit. Én egyre jobban imádom!

2011. jan. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Én az első pillanattól fogva, a pozitív terhességi teszt eredményétől... és a születése óta napról napra jobban!!!
2011. jan. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!