Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 39,7es lázat mivel csillapítsak?

39,7es lázat mivel csillapítsak?

Figyelt kérdés

1órája 39,5volt a láza a fiamnak, akkor hűtőfürdő és panadol volt, most mértem, és nem le hanem fel ment a láza.

Megint hűtőfürdő? Vagy csak vizes törcsibe csavarjam egy kicsit? Sajnos nincs kúpunk itthon, panadol-nurofen van.

Vékony rugiban és kispléddel van csak betakarva, hogy az nem melegítse tovább.


2011. jan. 5. 20:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

hát akkor amint apa hazaér, add be neki a kúpot és induljatok a kórházba, őt a gyerek osztályra, amint befektettétek nyomás szülni :)


Nagyon szorítok nektek!!!!!!!!!

2011. jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Írd majd meg mi lett a picivel és a mégkisebbel! :) Remélem minden jól alakul, szorítok nagyon!
2011. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én már csak a lázgörcs miatt is hívnám az ügyeletet! Mentőt, akárkit!


A hirtelen magas láz a középfülgyulladás tünete, és az is jellemző, h nem akar lemenni.


Kitartást, beszéld meg a pocaklakóval, h még benn kell maradnia egy kis időt!

2011. jan. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ORVOST!!! Remélem nem lett kommolyabb baj. Írd meg mi volt.
2011. jan. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Lett egy szemfoga.

Elviekben még nem kellett volna kibújnia, de lett bal felső kis vámpírfogacska. Azóta semmi baja.

Pocaklakó meggondolta magát. Most mind a ketten mosott szrok vagyunk. Egész éjjel azt lestem hogy van a Törpe, ő meg a láztól nem tudott aludni nyugodtan. 3óránként piszkáltam lázméréssel, prizniccel. Hajnalra majdnem szívbajt kaptam hónaljban 40,3volt a láza minden ellenére, ami fél óra múlva nyomtalanul elmúlt. 6:30óta teljesen láztalan.

Doki mire kijött már a "kihűlés" határán állt a gyerek, és amikor a torkát nézte akkor tűnt fel nekem is, hogy ni szemfog.


Az ügyelet közölte a láz a mi gondunk, csillapítsuk, mivel sehol sincs a családban lázgörcsös nem indokolt a kijövetelük, a gyerekosztály beutaló nélkül csak a láz miatt nem fogad. Reggel beszéljünk a gyerekorvossal, szerencsére Ő normális. Éljen a Magyar orvosi rendszer...

2011. jan. 6. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!