Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy 8 hónapos...

Normális, hogy 8 hónapos kislányom 85cm és 14 kg? a doki szerint hatalmas baba de nem gond majd lassul a növekedésben!

Figyelt kérdés
minden mozgás formát normálisan csinál és már a lassu lépteknél járunk!
2011. jan. 8. 08:57
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
21%

Azta!

Végül is, ha azt eszi amit ti, nem csodálom hogy ekkora!

Nagyon dagi!!!

Gondolom töltött káposztát, nokedlit pörkölttel, kenyeret felvágottal, gulyáslevest húslevest, talán még hasábburgonyát is kap rántott hússal!

A babák töbsége ilyenkor bébikaját kap, kenyeret normál kaját csak megnyalhatta!

Egyik ismerősünk fia is ekkora volt, most 3 éves 35 kg, mint egy szumós!

Pedig csak azt eszi amit a felnőttek!

2011. jan. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 21 hónapos kisfiam ennyi,sőt ő még csak 13 kg.Tökéletes súlyú/magasságú fiú.

Nagyon aranyos kislány,de szerintem nagyon sok ez a súly neki.Főleg,mert nem eszik sokat a leírtak alapján.

2011. jan. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy baba!

Az én kisfiam 6 hónaposan volt 9750 gramm,most 1 éves és 10950 gramm és 82 cm.

Hasonló méretekkel született,mint a kislányod,4070 grammal és 58 cm-rel.

Én a helyedben,azért elvinném egy másik orvoshoz,akár egy vérvételre,nincs-e valami gond.

Nem megszokott,hogy egy 8 hónapos kislány ekkora legyen,de még egy fiú sem.

Egyébként nagyon édes a lányod!

Jó egészséget nektek!

2011. jan. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, senki nem kételkedik benne, hogy ekkora.

Sőt...

Azt nem értjük a gyerekorvos miért nem küldött még el kivizsgálásra.

Nem átlagnál nagyobb a babád, hanem 2-szer akkora.

Mi lesz vele később? Nem egészséges a kis szervezetének ekkora súly.

A magassága is valami hormonális dologra utal.

Senki nem bántani akar, csak segíteni.

2011. jan. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
67%
@ma 09:57 Nem azért ekkora, mert felnőtt kaját eszik, hisz már 2 hónaposan 2 kilókat hízott csak az anyatejtől. Egyébként sem eszik eszméletlen sokat, olvasd vissza. :)
2011. jan. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:

Huhh, tényleg nem semmi a kis(nagy)lány.

Szerintem gondold át, hogy a családban volt-e már hasonlóan nagy baba, ti mekkorák vagytok, örökölhette-e ezt valamelyikőtöktől. Ha nem, akkor én is elvinném egy másik dokihoz, vizsgáltassa ki, mert a leírt mennyiség alapján, nem eszik sokat egyáltalán, szóval nem értem mitől ekkora.

Az egy más dolog, hogy helytelennek tartom azokat a dolgokat, amikkel eteted 8 hónapos korában, de ez nem volt kérdés, úgyhogy ne is figyelj rá, csak kikívánkozott.

De egy vérvételből szerintem sokmindent meg tudnának állapítani, azon pikk-pakk túlvan a baba, és ha nem találnak semmit, akkor legalább valóban megnyugszol:)

2011. jan. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Kérlek, tényleg ne haragudj, de nagyon nagyon nagyon kövér a kislányod! Megnéztem a képet, és ledöbbentem, hogy a doki erre nem mond semmit, hogy szerinte ez "normális" !

Persze mindenki elfogult a saját gyerekével, de hidd el -minden rosszindulat nélkül - nem szép hogy ilyen kövér a lányod, és nem is egészséges.

Én orvost váltanék a helyedben! Alapos kivizsgálást a gyerkőcnek, ha tényleg annyit eszik amit írtál!

2011. jan. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megijeszteni,de a helyedbe orvost keresnék.Vérvizsgálat a minimum ami kellene.

Nagyon szép a kislányod,de ez nem természetes.

2011. jan. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

Tuti elvinnem kivizsgalasra.Szerintem ez nem normalis suly egy ekkora babanak.Nem hiszem hogy a kajatol hizik.

az en lanyom fel eves kora ota issza a tejet,8hos kora ota azt eszi amit mi,de normalis sulya van,ez valami mastol lehet.

2011. jan. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

Atyaég! Szerintem ezt a képet a Fókuszban kéne mutogatni, nem itt.... Ne haragudj, nem akarok gúnyolódni a problémádon, de szerintem Te még nem figyeltél fel a dolog fontosságára! Az én fiam is nagynak számít a korához képest (8 hósan 10,5 kg), de ő tényleg nagyon sokat eszik, majdnem a dupláját annak, amit írtál! Zöldséget, gyümölcsöt, csirkehúst, kiflit... De az ő szervezete feldolgozza, lebontja rendesen. Jó, hogy a mozgása fejlődik és ügyesen mozog, de idővel megterhelő lesz minden mozgás a csontjainak, gerincének, ízületeinek.

Menj vele orvoshoz, de ne a belgyógyászhoz, hanem SZAKorvoshoz! Amúgy gyönyörű kislány, minden jót Nektek!

2011. jan. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!