Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy 8 hónapos...

Normális, hogy 8 hónapos kislányom 85cm és 14 kg? a doki szerint hatalmas baba de nem gond majd lassul a növekedésben!

Figyelt kérdés
minden mozgás formát normálisan csinál és már a lassu lépteknél járunk!
2011. jan. 8. 08:57
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyét feltétlenül nézessétek meg! Keress más dokit! Valami nem stimmel! Védőnő mit mond? Egyébként nagyon ügyes baba, ha már lépked! :)
2011. jan. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
51%

Az én lányom is nagynak számít, 58 cm-rel, 3500grammal született. Most 8,5 hónapos.

Tegnap mérték: 81cm, 9,5 kg.

De mi magasak vagyunk: 190/173cm.

Biztonsági okok miatt én is megvizsgáltatnám. Van egy kolleganőm, akinek a kisfia olyan gyorsan nőtt(3220grammal sz, 54cm-rel született), hogy 7 hetesen közel 7 kg volt. Amikor elkezdett járni rogyadozott a térde és évekig kellett Cálciumot szednie, és nem tom mit. Már 10 éves. Teljesen átlagos magasságü, inkább vékony kis eminens. Gyógytornára meg úszni is járatták, és most már versenyszerűen úszik.

Egy idősebb kolleganőm mesélte, hogy több, mint 5 kiló volt mint a két fia, amikor születtek. Óriás babáknak számítottak, mert 1 évesen akkorák voltak mint a 2 évesek. A kisebbik 10 évesen 170 cm, 16 évesen már 196cm volt. Most ifjú apuka(203cm). Született egy nagy babájuk(anyuka is magas), aki nagyon gyorsan gyarapszik:).

2011. jan. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:

Az előttem szólók leírtak minden lényegeset, annyit tennék csak hozzá, hogy a hormonokon és az ízületein kívül a szivét is megterheli ez az irdatlan súly, és a cukorbetegség is leselkedik rá!

Tényleg szép kislány, egyáltalán nem eszik sokat, de már tényleg nem kis husi, hanem nagyon kövér!

Vigyétek szakorvoshoz, amíg kontrollálható a folyamat. A gyerekorvosotokon én is nagyon csodálkozom. A miénk már rég kiszúrta volna.

Az én fiam 13 hónapos, 11 kg és 81 cm, de még ezekkel a méretekkel is nagynak számít a korosztályában.

2011. jan. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

Hűhaa!! Jó "kis" combjai vannak!!! :-) És ezt nem bántásnak szántam!!

Gondolom jól rád ijesztettek, de én is azt mondom, hogy vmi nem stimmel! Én azt hittem, hogy vmi brutál nagy mennyiséget eszik, de ez teljesen átlagos! Szopizik még mellette?

Remélem megírod, ha tényleg elviszed másik orvoshoz, hogy ő mit mond! Drukkolok, hogy ne legyen semmi probléma!

2011. jan. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Jézusom,hatalmas baba.Az én fiam 110 cm,16 kg és 3 éves.
2011. jan. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Nem akarom az előttem szólókat ismételni.Kérlek írd meg mi a helyzet, ha elvitted orvoshoz, nagyon aranyos kislány.
2011. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
0%

Kedves VÁLASZOLÓK! Olvassátok már el légy'si' a 13h10'-es hozzászólást!

Nagy baba, de 99%, hogy egészséges!

Kedves Anyuka! az 1% kizárásáért azért egy vizsgálat nem ártana.

Gratulálok a szép babához! Jó egészséget!

2011. jan. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

KEDVES KÉRDEZŐ!

Az alábbi link alapján súlyos gond van a kislányoddal, fordulj orvoshoz, amilyen gyorsan csak lehet!


[link]

2011. jan. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Szia! Voltatok azóta másik dokinál?
2011. jan. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!