Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy 8 hónapos...

Normális, hogy 8 hónapos kislányom 85cm és 14 kg? a doki szerint hatalmas baba de nem gond majd lassul a növekedésben!

Figyelt kérdés
minden mozgás formát normálisan csinál és már a lassu lépteknél járunk!
2011. jan. 8. 08:57
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
[link] itt majnem 8 honapos
2011. jan. 8. 09:46
 22/49 anonim ***** válasza:
Én is megnézetném. Sok 2 éves gyerek 14 kg. Illetve általában amikor megduplázzák a súlyukat akkor már lényegesen lelassul a növekedésük. Mit eszik? Leírnál egy napi étrendet?
2011. jan. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
Ti milyen alkatúak vagytok a pároddal? Elképzelhető, hogy igaza van a 3.válaszolónak, aki azt írta, hogy talán hormonprobléma is lehet a háttérben. Viszont genetika is lehet. Nem volt a családotokban hasonlóan nagy baba? Mi csak találgatni tudunk, ha az orvos szerint nem gond, akkor biztos nem az.
2011. jan. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
09:44- kor feltett linken lenne 8 hónapos?
2011. jan. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy a kérdező túleteti.

Itt valami más lehet, hisz 85 cm magas is.

Egy átlag kislány kb 2 évesen ekkora.

Ti is magasak vagytok?

2011. jan. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:
reggeli:cukrozatlan zabpehely kb 2 evökanál és 1dc tehén tej!tizorai:2db mandarin vagy 1 alma!ebéd:ma pl rakott karfiol 3 evökanálnyit eszik belöle!uzsona:1 joghurt 2 mandarin vagy 2 csemege uborka vacsora:vajas kenyér magvas kenyérböl vagy 2dc tej!!meg ezekhez hasonlot szoval mindent eszik eddig nem volt olyan kaja amit nem evett volna meg!
2011. jan. 8. 09:51
 27/49 A kérdező kommentje:
a 9:44 es en 2 honapos
2011. jan. 8. 09:52
 28/49 anonim ***** válasza:

Hú, hát tényleg szép nagy baba!:)

Nagyon cuki, de nekem már ez sok! Mármint úgy értem,hogy nem tudom,hogy mennyire jó ez egészségügyileg, hogy ilyen "husi"! Nem mondta a doki, hogy kicsit "diétáztassátok"? Barátnőmnek is hatalmas babája van, neki viszont mondta a doki, hogy ez már azért annyira nem normális. Nem éheztetni kell természetesen, csak picivel kevesebbet adni. Inkább több folyadékot! De lehet,hogy tényleg valami hormonális gond van a háttérben!

2011. jan. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem eszik akkor kimagaslóan sokat. Teljesen jó így (tehéntej, khhm, khhm, no de ez most nem az a fórum ;) )


Szerintem is sok a 85 cm is egy 8 hónapos kislánynak. Én még azt sem mondanám, hogy átlag feletti, hisz akkor kb. 10 kg és 80 cm lenni, de nem, ő még annál is sokkal nagyobb. Fura, hogy ennyi kajától így hízik, én orvoshoz mennék.

2011. jan. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:
ha gondoljátok van skype m és kamerám meg mikrofonom itt van mellettem a kiscsaj meglehet nézni nem hazudok
2011. jan. 8. 09:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!