Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós babám nagyon rosszul...

6 hós babám nagyon rosszul alszik éjszaka. Csak cumival alszik el de mikor kiesik a szájából felébred és keresi. Megint cumi, megint kiesik és így tovább. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem bevált egy trükk: van egy plüss delfine (kb 10 cm) Zselykémnek. Amint elalszik, kitámasztom. Ha mélyen alszik, nem mocorog már, nem löki el. Viszont "szegény" delfin áramvonalas, így nem állja el a levegő útját babám orránál. Kicsit ferdén rakom oda, hogy nagyobb felületen legyen támasztva, ha mégis mozogna a babám... Naközben engedélyezett a mosása:)))...

1 hós kora óta van és tudom, mindenki le fog hurrogni ezért, de tapasztalt (nem gúny) anyósom találta ki. Egy próbát megér. Ja, és a babám megszokta, hogy ezzel alszik el. Nem mindíg mélyen alszik, amikor otthagyom, ezért "ismeri" a delfint. Sok szerencsét!

Üdv

5 hós baba anyukája

2009. jan. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, és hol lehet ilyen delfinet kapni vagy egyáltalán hogy érted azt ,h áramvonalas??? nekem is ilyen problémám van és sokat kell ébredni a cumi miatt!

köszi.


6 hós baba

2009. jan. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyém egy éves elmúlt de még most is felébred, ha kiesik a cumija, és bizony ilyenkor nem találja. De én már annyira megszoktam ezt, hogy igazából fel se ébredek rá, amikor vissza kell adni neki, szerintem én álmomban kelek fel és adom neki vissza. De én is szoktam olyat csinálni, hogy a szája környékére teszek egy plüsst (neki kockás fülű nyúlja van), és akkor nehezebben esik ki :)
2009. jan. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!