Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Párotok megkóstolta a tejeteke...

Párotok megkóstolta a tejeteket? És Ti?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 22:12
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
76%

Igen,igen.Remélem ezért nem pontoztok le:D

Összebújás esetén előfordul,hogy a mellem a szájában önálló életet él...ilyenkor szándékán kívül is megkóstolja,de megtörtént szándékosan is.Én magam is szándékosan tettem mindkét gyermekem szoptatása, vagy a fejés alkalmával-tejleadó voltam mindkétszer.

Engem meglepett a sok nem, illetve hogy többen undorítónak találják.Nem gondolok semmi rosszat róluk/rólatok-cserébe én is erre számítok.

Nem tudom,van-e összefüggés,ezért kíváncsi lennék,hogy akik elutasítják,azok egyébként a szexben mennyire nyitottak az új dolgokra,vagy a szokványostól kicsit eltérőre...

2011. jan. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
80%

igen, apának váletlenül sikerült beleinnia, én meg akkor kóstoltam, mikor lefejt tejet adtam a babánknak.

a párom szörnyűlködött és meg valósággal majdnem elhánytam magam tőle, úgy öklendeztem.

a tápszer viszont még ennél is rosszabb....

2011. jan. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
97%
Igen, mindketten, de csak egy cseppet (szigorúan pohárból :)) mert azt hallottuk borzasztó és kíváncsiak voltunk :) De egyáltalán nem volt rossz íze, sőt, olyan volt mint egy cukrozott tejital. Lehet azért mert baromira sok édességet eszem :)
2011. jan. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
74%

igen, igen. Muszály volt neki :-)

Én beszéltem rá, de Ő nem annyira akarta. Dehát nem sokszor lehet ilyet kipróbálni. Csak egy nyalatnyit, édes.

2011. jan. 9. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
87%
ő nem én igen.
2011. jan. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
100%
Igen ő kiváncsiságból még az elején,én meg mióta elkezdtük a hozzátáplálást és teszek belőle a pürékbe,megszoktam kostolni
2011. jan. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
75%
nem és nem
2011. jan. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
70%
Apa igen, én nem.
2011. jan. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
83%

Én biztosan meg fogom kóstolni, ki nem hagynám. :) Mikor máskor? Szerintem a párom nem fogja, de lehet tévedek.

Azt én is furcsának tartom viszont, hogy valaki azt írja, hogy undorító. Milyen igaza van annak, aki következtet ebből a szexuális nyitottságra. Gondolom az undorító tábor képviselőink az orális szex is az.

2011. jan. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
65%
Én nem vagyok elrontója semmi jónak,de a szex közbeni "tejleadás",tejszívás azért már nagyon gáz..Bocs,én ezt így gondolom,pedig közel sem vagyok prűd..
2011. jan. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!