Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Párotok megkóstolta a tejeteke...

Párotok megkóstolta a tejeteket? És Ti?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 22:12
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sajnos nem volt tejem, de biztosan megkóstoltam volna, és szerintem a férjem is.

Nagyon fura, de egyben tetszik az a válasz, amiben azt írja valaki, hogy a kávéjához többször azt rakott a tejallergia miatt. :)

2011. jan. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
Én is és a férjem is megkóstoltunk egy pár cseppet!Finom édeskés volt.Nincs ebbe semmi undorító tényleg kíváncsi az ember rá,hogy milyen!lehet soha életemben nem lesz több alkalmam ilyet ízlelni!
2011. jan. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
90%

Én igen, de nem akarattal - nem ízlett.

A férjem soha nem vetemedne ilyesmire.

2011. jan. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%

Párom megkóstolta önszántából,amikor csöpögött,amire azt mondta,hogy semleges.Én is mikor nagyon folyt a tejem,mert fürdés után 5 perccel úgy beindult,hogy csak na.A kezemmel fogtam és ami rajta volt lenyaltam!Szerintem édes,de mégis ízetlen. :D

Bár nem kávézom,elképzeltem,ahogy állok a kávéfőző mellett és fejem a tejem,hogy legyen a kávémba! :))))

Szerintem tök mókás! :D

2011. jan. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

Igen, nem kortyolgattam, de egy cseppjét persze. És a férjem is, nem ciciből, mert az nekünk is furcsa lenne...miért lenne undorító?? Nekem az undorítóhoz egészen más fogalmak kapcsolódnak..


De mindenkinek elfogadom az álláspontját, véleményét!

2011. jan. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
a férjem nem én is csak úgy hogy kifolyt egy pici szopi után és a gyermekem még a kezembe volt így a kezemmel gyorsan letöröltem és automatikusan lenyaltam az ujjam,talán egy minimális ami megkóstolásra került belőle,csak pici édes ízt éreztem.és nem találom undorítónak.
2011. jan. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Én igen, mikor fejni kellett, férjem nem. Mondjuk soha nem kérdeztem tőle, de nem hiszem, hogy vevő lenne a dologra. nagyon helyesen teszi.
2011. jan. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Szerintem fincsi, és úgy voltam vele, hogy a bocitej is egy "nő cicije", jó oké az állatok nőstények, és tőgynek hívjuk, de akkor is. Ennyi erővel arra is undorral kéne gondolni.

Én megkóstoltam, a párom nem, számára fura és fúj, nehezen barátkozott meg a nyakig tejes párjával, aztán megszokta.

Sőt most azzal poénkodik, hogy akkorára nőttek a melleim, hogy ha megszomjazok, elég csak bekapni a cicim, és ott az inni:)

2011. jan. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!