Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehetne rávenni egy 13...

Hogyan lehetne rávenni egy 13 hónapost, hogy az ágyában aludjon el és ne kelljen ringatni ölbe?

Figyelt kérdés
Sokáig cicin aludt el, mostanában ölbe alszik el főleg, cicin ritkán. Ha csak úgy leteszem és dúdolok neki semmi, játszik nyugodtan vagy mászkál. Már próbáltam adni neki alvós játékot, de azzal csak játszik. Ölbe gyorsan elalszik, de így is fárasztó és nem megoldás a későbbiekre nézve.
2011. jan. 9. 13:44
 1/3 A kérdező kommentje:
szóval nem kívánom, hogy nélkülem aludjon el, csinálnék én bármit, amit akar - mese, ének, dúdolás - csak cipelgetni nem jó már.
2011. jan. 9. 13:48
 2/3 anonim ***** válasza:

tedd le a kiságyba és menj ki a szobából vagy feküdj le. hagyd játszani, ne szólj rá, oda se nézz. csak akkor menj be hozzá ha sír!

valahogy meg kell tanulnia egyedül aludni és ezt csak úgy lehet ha egyedül hagyod! :) te törődj azzal ha játszik, én babám is van, hogy fél órát játszik még lefekvés után de 10 hónapos kora óta egyedül alszik el :)

2011. jan. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az enyém úgy alszik el, hogy odafekszem mellé, és fogom a kezét.

Régebben Ő is csak kézben aludt el, kb 1 éves kora óta így alszik.

2011. jan. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!