Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hónapos babám annyit...

Két hónapos babám annyit eszik és nő, mint egy öt hónapos. Két hónaposan léteznek ilyen adatok?

Figyelt kérdés
5x200 ml-t eszik és már 61 cm. A súlya most 5,5 kg. 3650 grammal és 51 cm-rel született. Megnyugtatást várok, hogy másnak a babája is ilyen rohamosan fejlődik és nincs ezzel semmi baj.:)
2009. jan. 30. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
szia, a lányom 3720 és 50 cm volt mikor született. a két hós oltáson kérdezte a dokinéni, hogy ugye most három hós? akkor volt 5510 gr és 58cm. szóval ne aggódj nem vagy egyedül, én örülök, hogy ilyen jól eszik és gyarapszik heti kb 25dgk-ot. jó babázást mi most vagyunk 10hetesek
2009. jan. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom még nincs 2 hónapos,de 2710 grammal született,a kórházból 2640 grammal jöttünk haza és 4 hét múlva a tanácsadáson 4120-at mértek.A dr-nő szerint ez 2 havinak felel meg :)Szerintem mi is hasonló súlyben leszünk a 2 hónapos tanácsadáson.Jó babázást!
2009. jan. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Engem nem is a súlya aggaszt, mert az szerintem normál tartományban van, de a 200 ml tápszer és a két hét alatt öt centis növés...???

2009. jan. 30. 11:01
 4/7 anonim ***** válasza:
A hosszúság megmérése egyáltalán nem biztos ,hogy pontos.Elég ha a kicsi jobban megfeszíti magát,már más lesz az eredmény mint rendesen.Az is lehet,hogy az előző mért adat volt rossz,de az is hogy a mostani.Ha nem látsz rajta vagy a viselkedésén furcsát akkor csak örülj a szép eredményeknek!
2009. jan. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 200ml tápszert szerintem beszéld meg a védőnővel.A súlygyarapodás és a növekedés nem lesz mindig ilyen intenzív.A negyedik hó környékén kezd lelassulni egy picit.
2009. jan. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hi! Szerintem sem kell aggódnod, sőt! Egyetértek az előttem szólóval, a hosszmérés egyáltalán nem pontos!!! Az én babám ugyan anyatejes, de 5 hetesen 180 ml-t szopott többször is egy nap (7x szopik még mindig egy nap). Mindenki csak nézett. :-) A lányom 3 kg-val született és most 3 hós, 6,20 kg. Minden anyuka ismerősöm azt mondta eddig, hogy 3-4 hó körül lelassul a fejlődés (mármint a gyarapodás, nem a szellemi.)
2009. jan. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fúúú, megnyugodtam!!! Pont ma beszéltem a védőnőmmel, hogy 200ml-t eszik 5ször a fiam, és mi 7 hetesek vagyunk. Azt mondta, hogy ha nem fáj tőle a hasa, akkor egyen ennyit. Mondjuk kicsit félek a következö "adagemeléstől". Anyatejes, vagy tápis?
2009. jan. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!