Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha anyósom puszilgatja meg...

Ha anyósom puszilgatja meg elkapkodja tőlem a lánykámat,nagyon rosszul érzem magam,szerintem féltékeny vagyok.Más is érzett így? Hogy küzdjem ezt le?

Figyelt kérdés
Ez a saját szüleimre nem érvényes.Olyan,mintha egy idegen dajkálná a gyerekem.Állandóan ringatni akarja,a lányom már nem marad el csak ölben.Ritkán-kb. 2 havonta látja az unokát,de akkor itt van egy hétig is.Amúgy nagyon kedves,segítőkész ember,nincs is vele bajom,csak ez az érzés..
2009. jan. 30. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld neki megmondani szépen,hogy amikor egyedül vagy a babáddal nem fogsz tudni semmit csinálni tőle,mert ő kézre szoktatja.Mond meg ,hogy ne haragudjon de kevesebbet vegye fel.(Persze anya más mint egy anyós).Én is szóltam ,hogy lehet szeretgetni a gyereket,de módjával,elvégre mi vagyunk vele anyák a nap 24 órájában,és senki nem szeretne ölben lévő babával főzni ,mosni stb...ezt meg kell értenie,és nem lehet ebből sértődés!Sok sikert,jó babázást!
2009. jan. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát olyasmi és bizalmatlanság. Mert hisz nem ismered úgy, mint a szüleidet. Én is így vagyok, féltem tőle a kicsit. Nem is merem rábízni, anyukám és apukám teljesen más. Amikor ők vigyáznak rá nem aggódok. Én a bizalmatlanságot mondanám és a féltést. Tudod mi anyatigrisek lettünk kicsit!

Minden jót nektek. ÉS örülj, hogy jó anyósod van, mert nekem mindennek tetejében még tényleg nem normális is és butuska, hülyeségeket csinál.

2009. jan. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én eddig 2szer láttam anyósom de amikor a 6 hós fiam az ölében volt és úgy csinált mint vmi jó nagymama szembetudtam volna köpni..."jaj de nagyon szeretlek kisunokám"--persze
2009. jan. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!