Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek se helyes, ha a...

Szerintetek se helyes, ha a kezét puszilgatja?

Figyelt kérdés

5 hónapos a kisfiam,az anyósom a kezét puszilgatja,és én ettől a falra mászok,hiszen az az első,hogy a pici tömi az öklét befele a szájába. Nem tudom szóljak-e neki,vagy csak én parázok????

Nem vagyok egy steril környezetben tartó anyuka,de ez nagyon idegesít....ti engeditek?


2010. nov. 12. 07:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia szerintem már nem olyan pici.Én engedném.
2010. nov. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is engedném, sőt én is mindig megpuszilgatom, mert nem bírom ki, akkor mástól miért várjam el. De ez a te döntésed, vannak akik irtóznak ettől, én nem közéjük tartozom.
2010. nov. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

én is utáltam eleinte,1-2x szóltam, aztán elfelejtődött a dolog.. aztán lassan megszoktam, már nem foglalkoztat.

persze nem állandóan a kezét csókolgatják, de néha becsúszik, annyi bj legyen.

kérd meg a mamát szépen, hogy inkább a fejét puszilgassa, mert a kezét tömi a szájába és inkább azt hagyja ki.

de 5 hósan már zerintem sem olyan picurka.

2010. nov. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát szereti :D


Nálunk is a Mama a kezét csókolta állandóan, most 20 hónapos a lányom, mindig a kezét nyújtja neki hogy azt csókolja ha puszit kér a mama!

A màsik Mami meg én mindig szára puszit adtunk, nekünk szájra ad ha kérünk.


Nem lesz tőle semmi baja! God még cifrább dolgokat fogdosni majd a kezét a szájába venni!

Talán ma lesz a fókuszban este hogy 4 gyereket a világ más-más tájain hogy nevelnek! Nézd meg!

2010. nov. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

valóban nem picurka már :-)

...és eddig is puszilgatta,csak most szerintem mocorognak a fogcsírák,és még többet van a keze a szájában...tegnap pedig elkezdett folyni az orra,a védőnő szerint biztos "benyelt" valami bacit ;-)

...csak néztem,és jót mosolyogtam...:-)...de ez is előfordulhat...

2010. nov. 12. 08:03
 6/12 A kérdező kommentje:
...láttam én is a bemutatóját,szerintem szuper dokumentumfilm lehet....remélem majd egyszer sikerül megnézni :-)
2010. nov. 12. 08:05
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha anyósom puszilgatja, az még nem is idegesít.

Viszont mikor kimegyünk sétálni, és mindenki a kezét akarja fogdosni a gyereknek, na attól felrobbanok!!!!

Hogy lehet vki ennyire hülye? Gondolok itt pl. a 3 gyerekes szomszédasszonyomra, aki igazán tudhatná, hogy mit "illik" és mit nem!! (kihozza a szemetet a kukába, utána meg jön a gyereket simogatni. Ordítani tudnék!

2010. nov. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Engem is halalra idegesit,igaz a lanyom mar 8 honapos de egyszeruen idegesit hogy allandoan a kis kezet huzza a szaja fele.meg aztan mondja neki hogy tu tu meg ne igizzelek:-)))s akkor kezdi topdosni,vege az eletemnek:-),de nem szolok,nem lesz semmi baja,mindig mikor jovunk el a kocsiban nedves torlovel vegig torlom a kezeit meg az arcat,es megnyugszom.Ajanlom neked is.
2010. nov. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám a kezét. Puszilgassa a lábát vagy a homlokát... Tényleg onnan megy a legtöbb fertőzés a babára, akkor is ha már 5 hónapos és a felnőtt pozitív baktériumok sem jók a kicsinek, nehogy az esetelg fertőzőek...
2010. nov. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem hinném,hogy annyival több baci jutna be a szájába, mint amikor mászik a földön, vagy megfog valamit és utána veszi a szájába a kezét. De ha nem szereted, óvatosan meg kell kérni anyós,hogy ne a kezét puszilgassa.

Ez csak az én véleményem, de az én kezemet is puszilgatták baba koromban, sőt a "földről" is ettem néha, édesapám volt,hogy munkásruhában szeretgetett és mégis felnőttem egészségesen!

2010. nov. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!