Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is állandóan...

Más babája is állandóan puszilgatja a babákat?

Figyelt kérdés

legyen az élő kisbaba, legyen játék baba vagy az újságban valamint minket is a kisfiunk (10 hónapos múlt)állandóan puszilgat!!

NAGYON ARANYOS, egyszerűen édes. kinél hogy van ez?

csak kíváncsiságból kérdezem :) :)


2009. ápr. 1. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az en babam 6hos mult.es a tukorkepet puszilgatja;))vagyishogy probalja;))meg engem magahoz szokott huzni mintha puszit kerne;)))nagyon edi,imadom.aranyossak nagyon;)))
2009. ápr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 15 hónapos, kábé 3 hónapja dobja a puszit babáknak, élőnek és játéknak, állatoknak (kutya, macsak, galamb, stb.) meg nekünk is :-)))
2009. ápr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen normalis. Az ekkora baba csak azt csinalja amit vele csinalnak. Ezekszerint sok puszit kap es ez a szeretet jele. Szoval ez jo dolog es nem rossz. Talalkoztam mar sajnos olyan gyerekkel is aki uti a babait :o(
2009. ápr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is. Forgatja a kismama újságot és minden babát megpuszil benne. De ha egy éppen az apukájával van lefényképezve, azt nem és huncutul elfordítja a fejét. Meg engem is puszilgat reggeltől estig. Imádom, olyan édes

Szintén 10 hósak vagyunk.

2009. ápr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
az én lányom 1 éves és ő is egy jó ideje ezt csinálja...félnek is tőle a másik babák, mert ha már meglátja őket akkor sikítozik nagyon és utána meg nyomja a száját az arcukhoz.A játékbabákkal is ezt csinálja..na meg van egy kis tükre és azt "nyalja" mert ugye látja magát benne...
2009. ápr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!