Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sos. A babám bekapta az olyan...

Sos. A babám bekapta az olyan tablettát ami a csotányok ellen van letéve. Ugy vettem ki a szájábol, nem tudom mennyi kerülhetett a szervezetébe, baja lehet?

Figyelt kérdés
1 éves,ez kb fél orája történt.egyenlöre semmi baja.mi lehet?vigyem orvoshoz?
2011. jan. 10. 09:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Azonnal doki!
2011. jan. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Valszeg véralvadásgátló van benne, meg is halhat!
2011. jan. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
de mennyi idö?egyenlöre nincs baja.mit mondjak az orvosnak?
2011. jan. 10. 09:51
 4/20 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz, de szerintem nem lesz semmi baja.Olyan kicsi mennyiségben ami persze a csótányoknak nagy, még a véralvadásgátló sem károsítja a szervezetét.Mit kell rémisztgetni, hogy meg is halhat....A patkány, vagy egérméreg, az veszélyesebb.De tényleg azért mutasd meg dokinak, és vidd a tablettát is!
2011. jan. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ne itt kérdezősködj, fogd a gyereket és rohanj vele a kórházba!
2011. jan. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Azonnal orvos!Majd ird meg mi volt!
2011. jan. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A méreg felszívódhat 1-2 perc alatt, de órákba is beletelhet. Vidd azonnal orvoshoz!!!
2011. jan. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy mit mondj az orvosnak? azt, ami történt, és vidd magaddal a cuccot is, amit megevett!
2011. jan. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Remélem már úton vannak az orvos felé. Az ijesztgetés tényleg túlzás bár én azt nem értem, hogy ilyen dolog miért van letéve ott, ahol kisgyerek elérheti. :(((
2011. jan. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Gyorsan doki!


Én kiskoromba egér mérget ettem, akkor megitattak velem nagyon nagyon sok tejet miközben futottak velem dokihoz! Nem tudom az 1 éves babád iszik-e már tejet, ha igen itass vele.

2011. jan. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!