Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sos. A babám bekapta az olyan...

Sos. A babám bekapta az olyan tablettát ami a csotányok ellen van letéve. Ugy vettem ki a szájábol, nem tudom mennyi kerülhetett a szervezetébe, baja lehet?

Figyelt kérdés
1 éves,ez kb fél orája történt.egyenlöre semmi baja.mi lehet?vigyem orvoshoz?
2011. jan. 10. 09:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

igen, ügyelet....


szerintem nem lesz baja mert kiszedted a szájából, max enyhe lefolyású mérgezés, reméljük.


miért lenen benne véralvadás gátló? a csótányoknak nincs vérük, mert rovarok?? ezt nem értem...

2011. jan. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Adjál tejet,fogd a dobozt és irány az orvoshoz!!
2011. jan. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
36%
Arra inkább nem reagálnék, hogy egy 1 éves gyerek hogy férhet hozzá csótányírtóhóz...Attól viszont megáll az eszem, hogy itt kérdezősködsz ahelyett, hogy azonnal vinnéd a gyereket orvoshoz.
2011. jan. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Keveritek a patkányirtóval, abban van véralvadásgátló, és annak az ellenszere a K-vitamin.
2011. jan. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
55%
Azonnal orvos!!!!!!!! Eszembe sem jutna itt irogatni,már rég elindultam volna vele a dokihoz ahelyett hogy itt kérdezősködnék..a csotány irtót meg olyan helyre raknám ahol még véletlenül sem érheti el a gyerek...
2011. jan. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

De durva, eszembe se jutna a számítógép közelébe menni. Fura, na mindegy.

Megosztom veletek: nálunk a padlószőnyeg alatt az ágyak hátamögött vvolt hangyaírtő csalétek. Vastag a szőnyeg, nehéz fölhajtani, meg eleve hozzáférni is, mert ugya ágy hátamögött van. Hát az én fiam este mikor aludni kellett volna, kuhúzta teljesen az ágyneműtartót, hogy azt hogy bírta nem tudom, valószínűleg alámászott, nem tudom hogy történt, de jött kifele a hangyaírtó csalétekkel a kezében. Ráadásul épp abban a korszakában volt hogy mindent a szájába vett. ez volt este 10-kor, azonnal hívtam a központi ügyeletet. Nagyon kedvesek voltak, mondta hogy ha mérgezés lenne, akkor azt látnám, remegne meg ilyenek, vagy nagyon fáradékony lenne. Mondta ha ezeket a tüneteket észlelem, azonnal mentő.De épp rosszalkodott, mondtam is a dokinak, azt mondta kicsi az esélye h baja legyen.

De ha a szájából vettem volna ki, azonnal orvos, meg se fordulna a fejemben hogy itt kérdezősködjek, mint ahogy akkor sem!

Azóta nincs hangyaírtó. Szóval azért akárhogy is dugja az ember, azt hinné biztonságos helyen van, hát tévedünk, a gyerekek borzasztó okosak és ügyesek meg találékonyak!Én mgtanultam, meg a kérdező is remélem!

Remélem semmi baja nem lesz a kicsinek!!!

2011. jan. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ne húzd itt az időt, azonnal vidd orvoshoz!!!!!
2011. jan. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
hivtam az orvost,azt mondta holnap menjünk vérvételre,ha valamit észlelek,akkor meg ügyelet.köszi a válaszokat,nyugodtan kövezzetek meg,én is borzasztoan érzem magam,igazatok van.már élni sem akarok,nem tudok semmiröl gondolkodni,épp ésszel.remélem nem lesz baj,egyenlöre alszik.
2011. jan. 10. 11:28
 19/20 A kérdező kommentje:
ja meg azt mondta az orvos,hogy adjak széntablettát neki
2011. jan. 10. 11:29
 20/20 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, biztos minden rendben lesz!Szorítunk:)
2011. jan. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!