Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is csinálja a babája,...

Másnak is csinálja a babája, hogy képtelenség Vele leülni, mert akkor dobja, rúgja le magát?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok a babámmal leülni, mert akkor jön a haddelhad.:-( Akár könyvet nézegetni, akár az etetésnél (még magától nem ül), akár itatni próbálom, állandóan hidat csinál az ölemben, és túrja le magát. Ha meg leteszem, fejhangon visít, mert az sem tetszik Neki. Most 6 hónapos. Egyszerűen nem tudom mit csináljak, mert az előbb már megitatni sem tudtam.:-(
2009. jan. 31. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ne izgulj sajna nálunk ugyanez a helyzetbár azert néha el van...de jobban éredekli az állás...pedig csak 5 hós..én is kivancsian varom az ötleteket:D
2009. jan. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az én fiam 4 hós, ugyanezt csinálja. csak nálunk rosszabb mert ő még nem tud úgy mozogni mint egy 6hós. de még nem találtam rá megoldást.
2009. jan. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kislányom is ilyen,hat hónapot betöltötte,hordozóban eszik,ill.enne ha egy adagot meg tudnék vele etetni,de folyton megfeszül benne,pedig még csak jól sem lakott.Nekem a védőnőm mondta,kicsit ilyenkor jól kipárnázva ültethetem,amíg megeszi a kaját nem sok idő,és a derekának sem lesz semmi baja tőle,még én lányom sem ül egyedül,de így legalább érdekli a kaja,és elvan.Persze hosszabb ideig én sem hagyom így,de ez a módszer bevált.
2009. jan. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy "toltam" ki a kisfiammal, hogy egy jó magas székre, esetünkben bárszékre ültem le vele, mert képtelen voltam sokáig tartogatni, viszont a magasságérzet kellett neki. De szerintem az asztal is megfelelő, jobb nem lévén. Igaz, ezt 3-4 hónaposan csinálta. Most legutóbb akkor jött rá, mikor nőt a foga, és nem értette az esetet. Én azzal vigasztaltam magamat is meg őt is, hogy nem tart sokáig. Nem lehet, hogy azért ez a nagy hiszti? Vagy, mert nézelődni támad kedvük? Mi már 7 hónaposak vagyunk, igaz egyedül még nem tudunk ülni, csak ha fogom. Azt viszont nagyon élvezi, ha az ablakon bámulhat kifele. Ilyenkor megnyugszik, és nem feszeng. Ekkor én is le tudok ülni, őt meg az ablakpárkányra ültetem. Én előtte állok, vagy ülök, egy magasabb széken. Mindent a gyerekért, viszont az ablak rosszabbul jár, mert tiszta baba-kéznyom.:)
2009. febr. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!