Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idösen kezdett a...

Mennyi idösen kezdett a gyereketek egyedül enni?

Figyelt kérdés
és mikor tudott rendesen enni,hogy nem szorakozott a kajával?
2011. jan. 13. 15:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
hát 10 hós koráig nem igen evett semmit mert 6 hósan kizárolag anyatejes volt és utánna is gyakran szopizott,nem igen volt mit enni más.most 15 hós és szeretne egyedül enni de ha hagyom akkor soha nem lakik jol,meg mindenhol kaja van,kicsit nehezen viselem mert nincs ki segitsen és ha tudok igyekszem rendet tartani,egyedül vagyunk és igy nincs akkora türelmem ehhez.vagy hagyjam hogy mindent összekenjen?több türelem kellene ?ti hogy vagytok eezzel?
2011. jan. 14. 10:56
 12/12 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy megtanuljon szépen, tisztán enni egyedül, sok gyakorlási lehetőségre van szükség. Az én lányomnál nem hiszem, hogy csúnyábban evett bárki is, mégis hagytam, hogy próbálkozzon. Az etetőszék alá leterítettem egynylon asztalterítőt, így legalább nem kellett felmosni rögtön evés után, a terítőt meg letusoltam a kádban. Amikor már csúnya volt, kidobtam. A gyerekre meg olyan előkét adtam, aminek van ujja is, így annyira nem lett maszatos... ha mégis, hát jött a ruhacsere és a zuhanyzás :) Igen, sok-sok türelemre van szükség tőlünk, hogy megtanuljanak szépen enni :))
2011. jan. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!