Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyereketek mikor evett...

A gyereketek mikor evett egyedül? Hány hónapos korában? Az én fiam 14 hónapos de még én etetem.

Figyelt kérdés
Kis katonákat adok neki,eszi szépen.Bár,néha morzsolgatja a kezében.Kanalat is adtam neki,szájába is teszi,tudja,hogy enni kell vele.De inkább csak játszik a kanállal.
2011. márc. 24. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Enyém 2 éves múlt, de még etetem.

Tud enni egyedül is, de akkor megőszülök mellette, mire végez, annyira lassú. Ezért ő is eszik, de én is etetem.

2011. márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyan az mint az első válaszoló babája!

Enyém is 2 éves és még etetem!

Persze vannak csoda babák! :-))

2011. márc. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A lányom 14 hónaposan evett már egyedül.
2011. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21 hónapos, már nagyjából egyedül eszik villával és kanállal is, de egy étkezés kb fél óra. 14 hónapsan még én is etettem.
2011. márc. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

15 hónapos a fiam, ha jó kedve van, nemcsak a katonákat eszi egyedül, hanem a karéjból is egyedül harap. Ha viszont nincs, akkor a fejét sem hajlandó előre hajtani a kajáért, épphogy csak nem kell előrágnom neki. Ez van.

Viszont üvegpohárból gyönyörűen iszik egyedül, egy csepp sem megy mellé!!

2011. márc. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14 hós, a katonákat szépen eszi, a kanállal csak dobol az ételen, ha teszek a kanálba végül a szájába tudja tenni, de nem pörgeti még ez a dolog. Szépen harap is már, de önállóan egy szendvicset nem tud megenni, fogni+harapni még nem. Ha már nem kéri az ételt, ledobálja a földre, vagy begyüjti maga mellé az etetőszékben :).
2011. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

12-13 hónaposan érdeklődött az egyedül evés iránt, ette is kanállal, vagyis inkább próbálkozott. Utána nem. Ha otthagytam neki a kanalat, akkor csak tunkolta a tányért, de nem emelte a szájához. A minap megint próbálkozott egy párszor, most már szebben a szájához talál, de lehúzni a kanálról még csak kb 30%-ban megy. Szóval én etetem még mindig, mert gyorsabb is, és nem könyörgős. 16 hónapos.

Falatokat eszi, bár először leeszi róla a felvágottat, a kenyeret úgy kell a szájába nyomni utána, hogy "ezt is!"

Pohárból ha odaadom neki, már szépen iszik (egyik napról a másikra), de ha utána is nála marad, az már gáz... rázza, mint én a tápszert a cumisüvegben :o) Csakhogy ez már nem cumisüveg....

Én nem erőltetem az egyedül evést, majd erre is megérik. Ha akar ehet egyedül. A poharazást sem vittem túlzásba, türelmetlen voltam hozzá, mert a fele a nyakába folyt. És láss csodát, most meg már nem is kell segítenem az ivásnál.

2011. márc. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor megnyugodtam... 10 hós kislányom már szépen eszi egyedül a katonákat, tésztát, ha pedig a kajás kanalat jól a kezébe adom, szépen leeszi róla az ételt... tudom, hogy még kicsi, nem siettetem az önálló evéssel, de állandóan egyedül akar enni, és ezért annyira elhúzódik a evés, hogy azon aggódom, így nem eszik eleget... ezért hagyom egyedül is próbálkozni, de közben folyamatosan csempészem a pürésített kaját a szájába... mert neki már a pürésített is derogál, mindent egészben akar rágcsálni, aminek a fele persze mellé megy...
2011. márc. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszike mindenkinek a választ!!!!!!!!!!!!

Megnyugodtam,azt hittem,hogy én vagyok csak elmaradva ennyire..........

2011. márc. 25. 10:51
 10/11 anonim ***** válasza:
19 hónapos fiam, és nagyjából még én etetem, de már ő is be-be talál a kanállal.Katonákat már régóta eszik szépen.
2011. márc. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!