Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17-18 hós gyereketek hogyan...

17-18 hós gyereketek hogyan eszi a kenyeret? Egyedül?

Figyelt kérdés
Tudom hogy buta a kérdés.
2011. márc. 22. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, már régen csakis egyedül evett ennyi idősen.. azaz pontosan 15 hónapos korától. A kenyér héját levágtam és úgy adtam neki. Kisebb korában "katonákat" csináltam, de másfél évesen m,ár megkapta a fél szeletet.
2011. márc. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pont erre voltam kíváncsi,hogy katonákat csináltok,vagy odaadjátok a kenyeret?Várok még válaszokat!Köszönöm.
2011. márc. 22. 09:51
 3/8 anonim ***** válasza:
A kisfiam 16 hónapos, ha meg van valamivel kenve a kenyér, akkor katonázom neki, különben a feje búbja is maszatos lenne. Ha valami mellé kapja a kenyeret, mondjuk tojásrántotta mellé, akkor egészben adom oda a szeletet.
2011. márc. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14 honapos a kisfiam. En szendvicset szoktam neki csinalni. Teszek bele parizsit/sonkat/tonhalat/fott tojast/sajtot... attol fugg mi van itthon. Levagom korben a hejat 2 vagy 3-ba vagom a kenyeret es ugy adom a kezebe, o meg harapja. Persze szinten tiszta maszat a vegere az egesz gyerek, attol fugg mi van a szendvicsbe mert a tonhalas elegge maszatol. :) Melegszendvics sutovel ossze is szoktam neki sutni neha a szendvicset de csak finoman, hogy ne legyen tul kemeny es ropogos. Ezt is nagyon szereti, foleg ha tojasrantottat teszek a kozepebe. Es tudom, hogy furcsan hangzik de ha banant rakok bele es igy sutom ossze akkor ez a nagy kedvenc. :) En mindig katonakat vagtam neki aztan egyszer mentem utanna a bolcsibe es lattam, hogy ott szendvicskent harapjak hej nelkul, 2-3ba vagva, azota en is igy adom neki mert konnyebb. Maskent eszembe sem jutott volna.
2011. márc. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
katonás a dolog nálunk :-)
2011. márc. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha meg van kenve valamivel csak akkor katonázom neki, de amúgy egyedül eszi, igaz morzsáz de meg kell tanulnia, 15 hós
2011. márc. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha meg van kenve, akkor katonázom, mert csak keni szét a cuccot mindenhová.

Ha üresen eszi valamihez, pl. virsli vagy rántotta, akkor odaadom a kezébe. 18 hós lesz.

2011. márc. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mi is katonázunk még,de akkor lehet kipróbálom a másik verziót.Köszi mindenkinek.
2011. márc. 22. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!