Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám kinyitotta a Nurofent,...

A babám kinyitotta a Nurofent, úgy hogy én nem tudtam kinyitni. Ugye csak véletlen volt és 18hónaposan nem lesz ebből rendszer?

Figyelt kérdés

Csak konyharuháért léptem ki, hogy hátha azzal sikerül kinyitni(beragadt), és letettem az asztal szélére a gyerekbiztos üveget, 0,5perc se telt el a gyerekem csillogó szemmel locsolja a földre...

Most mákom volt, hogy egy adagnyi ha volt benne, de ha most egy teli üveg és nem kilocsolja, hanem elkezdi inni...

Inni nem ivott belőle, mert nem ragadt az arca a szája körül.

Eddig is el voltak pakolva a nem gyerekkézbe való dolgok, de most nagyon ledöbbentem.


2011. jan. 13. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
A kis superman... lehet, csak meglazítottad, és neki már könnyű volt, de ami biztos, hogy ezentúl vidd magaddal, vannak ilyen ügyes gyerekek :)
2011. jan. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azért tartsa meg a szokását befőttekhez:)

Ha eddig nem maradt elől ilyesmi, akkor ezek után bizti nem.

Remélem tényleg csak sikerült meglazítani, amit nem vettem észre, és ezért sikerült neki.

2011. jan. 13. 18:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát különben elég érdekes volna, hogy egy gyerekbiztos üveget ő felnyit. Főleg ami neked szabad kézzel most nem ment.

Szerintem is meglazítottad, és nem vetted észre.

2011. jan. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha elteszed előle nem lesz esélye kinyitni !
2011. jan. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alapszabály: a gyerekzárat mindig a gyerek nyitja ki elsőnek, legyen az autóban, öngyújtón vagy gyógyszeres üvegen..
2011. jan. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nyitott már ki pet palackot, tejes dobozt... leleményes.

És már mászott fel a szekrényre gyógyszerért(cvitamin) és az nem gyerekzáras(azóta zárható dobozban van a veszélytelen vitamin is...) bár kezdek aggódni, hogy mi zárható el egy gyerek elől

2011. jan. 13. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!