Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás, kisgyerekes anyukák!...

Kisbabás, kisgyerekes anyukák! Öszintén válaszolnátok! Nállatok is ritkán vagytok "ugy" a párotokkal?

Figyelt kérdés
nállunk heti 1x,vagy kéthetente 1x van szex.talán a gyerek miatt, hogy állandóan fáradtak vagyunk?férjem se nagyon kezdeményez,estére ö is elfárad, mire haza ér a munkábol. 5-6 óra fele.nállatok hogy van?kell aggodjak?
2011. jan. 14. 13:05
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
mármint a 13:25-ösnek
2011. jan. 14. 13:28
 12/19 A kérdező kommentje:
igen, egyébként az is közre játszott, hogy a mai napig még éjjel felébred a kislányunk.(17 hos)azért megnyugtató, másnál is igy van. köszönöm az öszinte(!) válaszokat. ezek tényleg öszinték.
2011. jan. 14. 13:31
 13/19 A kérdező kommentje:
még 1 kérdésem van,az összes válaszolóhoz!ha ti is ilyen keveset "vagytok együtt", milyen fogamzásgátló módot használtok?nem merek gyogyszert szedni,havi 1-2 alkalom miatt.mi megszakitásos modon védekezünk.és ti?
2011. jan. 14. 13:42
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsém van,a fiam 8-kor már alszik,úgyhogy sokszor összejön a heti kettő.Most 5 hónapos már,de az elején én is örültem,ha kéthetente össze tudtunk bújni.Mi óvszert használunk.Gyógyszert nem akarok,mert még szoptatok.Ez a megszakításos nem túl jó módszer ám,hacsak nem baj,ha becsúszik a tesó:-)
2011. jan. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én gyógyszert szedek.Igaz még szoptatok, de már lehet szedni. Én szeretem a gyógyit, főleg azért mert beállítja, hogy mikor jön meg, nem kell várni, lesni. na és kényelmes is.
2011. jan. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
13.26 voltam
2011. jan. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

szia! Igazából nálunk nem a gyerektől függ. Az, hogy egész nap itthon vagyok és ellátom a kicsit meg a házat, nem függ attól, hogy este nincs kedvem szexelni. Nálunk akkor van nagyobb szünet, ha menzizek, vagy a férjem késő estig dolgozik és elalszok, mire befejezi. Vagy ha a fiam olyan rosszul alszik, mint mostanában:(

Egyébként ha ránkjön az 5perc, mi is heti 2-3 alkalommal szoktunk együtt lenni, utána vannak hosszú hetek is, mire megint kedvet kapunk hozzá.

2011. jan. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Átlag heti 1...néha csak 2hetente 1 alkalom.


Többemberes babám van, egész nap nyüzsög. Mellette ellátom a háztartást stb. No meg fárasztanak a nagyik is ha havonta beugranak ahelyett, hogy segítenének :(


A férjem hajnaltól estig dolgozik. Vacsi, fürcsi és megy a gép elé...


Mire a gyerek elalszik mindketten hullák vagyunk...hétvégén...hát akkor meg rajtunk ugrál szó szerint a gyerkőc.


Megjegyzem nagyszülők nem vállalják be pont mert "nehéz eset" nem eszik-alszik-kussban van féle. Az egyik nagyi az idegosztályon kötött ki, mert hogy egy "ördögfattya" a másik meg fél egyedül lenni vele :)


19 hónapos (szerintem jó és ügyes, csak épp hisztis korszakban lévő) kislány anyukája

2011. jan. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szinte minden nap szeretkezunk, foleg a parom igenyli nagyon. Neha azon panaszkodik,hogy keves neki a napi 1.

Ez meg a masik veglet....

18 honapos a fiunk amugy.

2011. jan. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!