Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem böfizik éjjel anyatejes...

Ha nem böfizik éjjel anyatejes 6 hónál NAGYOBB babád, és fáj a hasa, te mit teszel?

Figyelt kérdés

Kislányom 10 hós, este és éjjel szinte soha nem büfizik, aztán hajnalban felnyöszörög, majd kétszer 01 és 04-kor ismét szopizik büfi nélkül, így reggel 5-re gyötrik a pukik, amik nem jönnek ki masszázsra sem, de ha felkel akkor igen.

Gondoltam megpróbálom az Espumisan cseppeket, az édeskömény és az Infacol nem vált be.


2011. jan. 15. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az espumisan mindig beválik.
2011. jan. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Este büfiztesd meg,de éjjel ne szopizzon. Az ő gyomrának is kell a pihenés. Akkor nem lesz annyira hasfájós sem. 3 hónapos kora után már lekell szoktatni az éjszakai evésről.
2011. jan. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az elsőtől kérdem: az Espumisant a szopi előtt adod, vagy mikor már fáj a hasa?

Mádodik: hogy szoktatod le az anyatejes babát, ha kéri? Az anyatej gyorsabban emésztődik, mint a tápszer. Ha nem adok neki, felsír újra és újra. Amúgy én is szeretném, ha már nem enne éjjel... de főleg a pukigondok miatt, nem a szoptatás fársztó, mert az csak 5 perc.

2011. jan. 15. 20:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha hasra teszed? Megmarad úgy? Akkor a lábát is maga alá tudja húzni. Nekem 7 hónapos a kisfiam, nálunk is hasonló a helyzet. Éjjel még min.2x szopik, de rögtön visszaalszik. Lerakom hason és úgy tud büfizni is.
2011. jan. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

adj csak neki, ha kéri, nincs olyan, hogy 'le

KELL szoktatni az éjjeli evésről', szerintem.

persze 10 hósan gyanítom, hogy már csak megszokásból ébred és nem éhségből. ennyi idősen már napközben jól kellene laknia , hogy bírja az éjszakát. gondolom már vacsizik este, nemcsak szopizik. de ahány gyerek, annyiféle szokásuk van.

ha akarod, megpróbálhatod leszoktatni, esetleg próbáld ki, hogy szopi helyett itatod. de ebben nem tudok neked segíteni, nincs tapasztalatom, mert az én fiam 4 hós korától tápszeres, azóta nem eszik éjszakánként.

de ha neked nem okoz gondot, akkor, szoptasd nyugodtan.

2011. jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáltad úgy büfiztetni, hogy ahogy a váladra veszed, a feneke van a legmagasabban? Az enyém ebben a pozicióban, mire a kiságyhoz érünk(kb. 3 m), már büfizett is.
2011. jan. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én akkor adtam, amikor már láttam, hogy feszeng. 20 perc után elmúlt, és aludt. Első.
2011. jan. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!