Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek gáz? Rossz anya...

Szerintetek gáz? Rossz anya vagyok ezért? Olyan lelkiismeretfurdalásom van!

Figyelt kérdés

A történet a következő. A lányomat 3 hónapos korában magunk közé kellett venni mert csak úgy volt hajlandó alduni. Sokáig csak úgy ha hozzámtapadt, vagy fogtam.

De most már 10 hónapos és azt figyeltem meg, hogy nem fér el tőlünk. L alakban alszik és legalább egy méger széles hely kell neki. Sokszor azért kelt fel északa, mert nem tudott megfordulni tölünk. És akkor találtam ki, hogy rakjuk le mellém a földre. (kiságy szintén kicsi lett volna, mert ott se tudna forogni) Leraktunk hapi-tapi szönyeget, arra plédet, és arra ment két babamatrac igy 120 széles a fekhelye, majd megint pléd és lepedő. Igy tuti nem fázik, nem hideg neki alulról. (2. emeleten lakunk) És azóta átalussza az északát. 5 kor kel enni és alszik tovább féle 8-ig. De azóta már a férjem is mondogatta, hogy hiányzik neki, meg hogy megfog fázni. Rokon is mondta már, hogy a földre számüztem a gyereket?? De azóta ő is alszik meg én is! Nem kell figyelnem északa, hogy nehogy ráfeküdjek. Szerintetek?


2011. jan. 18. 17:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Miért ne tudnál váltott mellből szoptatni anélkül,hogy ne ved ki hozzátok??csak Neked kell megfordulni(arra legyen a fejed amerre eddig a lábad,és ha vége a szopinak visszagurintod a kiságyba a babót!)

de szerintem ez a matracos megoldás is jó ha nektek is és a babának is jó!

2011. jan. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sem gáz, hiszen a gyerkőcnek mostmár jó így. Esetleg egy 120 cm széles ágyon nem gondolkodtatok? Vagy nem fér?

Nekem azért van fenntartásom csak a föld közeli matraccal, mert mikor a fiammal a földön játszunk, érzem, hogy sokkal hűvösebb van, mint mikor állok. Pár fokkal hidegebb van a föld közelében. De ez lehet, csak nálunk a panelban van így. Ha erre is figyeltél, nem gáz.

2011. jan. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is össze-vissza forog álmában.Ő sosem aludt velünk,hanem a kiságyban,de onnantól kezdve,hogy megtanult forogni,egy nyugodt éjszakánk nem volt.Néha 7x-8x is megébredt éjszaka és sírt,mire rájöttünk,hogy utálja a kiságyat,mert állandóan beveri magát,pedig volt rajta rácsvédő,.A nappaliban földre lenyitható ágy van,kiköltöztettem oda,hát onnantól átaludta az éjszakát.Azóta már van körbe támlás kiságya,abban is jókat alszik.

Az a lényeg,hogy jót aludjatok,nem az,hogy egyeseknek mi a véleménye arról,hogy hol alszik.

2011. jan. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!