Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez nem probléma? Eddig 180 ml...

Ez nem probléma? Eddig 180 ml vízhez 5 kanál tápszerpor és 1 kanál tejpép. Lehet több tejpép bele?

Figyelt kérdés
8 hós babám éjszaka még 2-szer felkel enni (tápszeres), de a tápszert egy kis csokis tejpéppel ízesítem neki, mert így jobban megeszi. Nem gond? Milyen arányban szabad keverni? Melyik a laktatósabb? Le lehet valahogy szoktatni az éjszakai evésről? Nappal sajnos nem valami nagy étkű.
2009. febr. 2. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem emeld az adagot, ne pedig keverd a tápszert a tejpéppel!

Dokinőt azért kérdezd meg, mi a véleménye! Az én kisfiam ennyi idősen már 240 miliket evett vacsira és reggelire is.

2009. febr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a 180 ml vízből 200 ml kaja lesz, van hogy 230ml-t is megeszik, de egyszerűen egyszerre nem fér bele több. Éjszaka még 2-szer megeszi a 200 ml-t reggel csak olyan 100 ml körül. Nappal is max fél üveg kaját tud megenni egyszerre. Nem nagy étkű. A tejpépet csak ízesítésként tettem bele, hogy szívesebben egye. Ez már a 3. féle tápszer amit próbálunk.
2009. febr. 2. 18:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne éjszaka egye meg a 200-at, hanem mielőtt lefekszik vagy amikor felkel. Azért nem eszik reggel többet, mert éjszaka megeszik 400-at. Nálunk ugyanez volt a helyzet. Leszoktattam. Egyre kevesebbet adtam neki. Ha még kért volna tápot vizet adtam neki. Most már csak 1x kel fel megeszik kb. 120-at 90-et kb 4 körül utána reggelire 8-9 között bevág 220-at kb. Én így csináltam és bejött. Egy időben ő is éjszaka ette tele magát, ami szerintem nem jó.
2009. febr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mielőtt lefekszik, 200-230-at eszik. Próbáltam az éjszakait vízzel felváltani, de behúzott 100 ml vizet és így sem volt hajlandó visszaaludni. Kénytelen voltam kaját adni neki és a víz után is behúzott 200 tápot. Napközben nem tudom tömni, ha nem éhes ki sem nyitja a száját! Mit csináljak?
2009. febr. 2. 18:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne egy nap alattpróbáld leszoktatni, mert úgy nehéz lesz. Az enyém is ezt csinálta, víztől nem aludat el. Eéőször adtam 150-et utána víz. Aztán 120-at aztán víz aztán 100-at... Tegnap éjjel 3/5 kor kelt, tudtam sokat aludt (8-tól) hogy kihúzza reggel 8 is adtam neki 150-et, aztán reggelire megevett 220-at. Lassan, türelemmel. Ő egyébként volt, hogy vacsira megevett vagy 300-at, aztán 11-kor éhen akart halni.:)

Mondjuk egy hete van így nálunk, hogy 1x kel, remélem így is marad.

Ja, előbbi voltam. Ha még van valami írj emailt.

2009. febr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!