Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek nagy baj, hogy...

Szerintetek nagy baj, hogy összeöntöm az anyatejet és a tápszert a kisfiamnak és nem külön külön adom neki? Így szívesen megissza. Patikus azt mondta nem lehet. Szerintem hülye?

Figyelt kérdés
Sziasztok
2011. jan. 19. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj. Ártani biztos nem fogsz vele. Bár én sem öntöttem össze sosem. Még akkor sem ha kevés tejem volt lefejve. Igazából nem tudom mért, talán azért, mert így mindkettő ízét érezhette.
2011. jan. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan összeöntheted, így legalább nem szokik hozzá, hogy cumisüvegből kapja az anyatejet. Én adtam a fimnak néhányszor lefejt tejet, és utána napokig alig akart szopizni. Természetesen, aki csak lefejve üvegből adja, az is más.
2011. jan. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan adhatod én is így csináltam.


4 hós kislány anyukája

2011. jan. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Amikor már csak nagyon kevés tejet tudtam lefejni, nem volt értelme kb. 20 ml anyatejet külön adni neki, ezért én is beleöntöttem a tápszerébe.
2011. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!