Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabát hány hónapos kortól...

Kisbabát hány hónapos kortól lehet hordozóban vinni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a kisbabáknak gyenge a gerince,éppen ezért szeretném tudni hogy minimum mikortól tehetem hordozóba.
2011. jan. 19. 16:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Ujjszülött korától! A kórházból is abban szokták hazavinni őket! Ezeknek a hordozóknak olyan a kialakításuk,hogy nem lesz baja a babának!
2011. jan. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Születésétől. A kórházból a KRESZ szerint nehéz is lenne másban hazavinned...
2011. jan. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sok korház másban ki sem engedi csak hordozóba. Persze nem órákat kell benne tölteni, de az elsö hetekben is ha menni kell akkor abba szabad csak az autóba bele tenni.
2011. jan. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem a gyereküléses hordózóra gondoltam,hanem a kengurura.A hordozó egyértelmű.
2011. jan. 19. 16:52
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem olyan kengurum van, amit újszülött is használhat (azt hiszem 3 vagy 3,5 kilótól). Chicco.

Mindkét gyerekemnél használtam 1-2 hetes kortól, bár ők nagy babák, nem vesztek el benne.

2011. jan. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kendőztem. Tartja olyan stabilan és szorosan a babát, mintha én tartanám.
2011. jan. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kendőben újszülöttkortól kezdve éveken át, míg bírod, csak a kötésmódok változnak. Kengurut általában (hagyományos) 2-3 hónapos kortól javasolnak, mikor már tartja magát a baba.
2011. jan. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

a hordozókendőt ajánlják újszülött kortól, mert rásimul a hátára, és tartja.

a kenguruk (legalábbis, amit eddig láttam), nem fogják jól a hátát, ezért én csak akkor vinném abban, amikor már tud ülni. de sokan használják egészen kis babánál is.

2011. jan. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem ez van: [link]


Újszülött kortól 3,5 kg-tól használható teljesen vízszintesen fektetve. Viszont ilyenkor nyakba van akasztva és az egyik kezeddel tartanod kell, ebben pózban nem lehet csípőre csatlakoztatni. Én jobban szerettem mint a kendőt. De amúgy bármelyik kenguru jó ami vízszintesen tartja megtámasztva a baba hátát.

2011. jan. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Kwnguruba először 5 hetesen volt,( kengurupárti vagyok)
2011. jan. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!