Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bölcsödével kapcsolatban...

Bölcsödével kapcsolatban kérdezhetek?

Figyelt kérdés
Mennyi idős kortól adható be a baba?Honnan tudhatom meg hogy hová tartozunk?Mennyi idővel előtte kell jelezni hogy be szeretnénk aratni?
2011. jan. 19. 20:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Kedves bölcsödevezető, miért irsz olyat, ami nem igaz???

"hónapokkal előtte jelezni kell és áprilisba be kell íratni"

A bölcsöde nem iskola. Nem kell áprilisban beiratkozni, hogy mehess. Pláne nem kell hónapokkal előtte jelezni.

Ha a bölcsiben van hely, akkor akár másnap lehet vinni a gyereket.

Folyamatos működésű intézmény. Legalább te tudnád...

2011. jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

hát én is azt hallottam, hogy annyira telítettek a bölcsik, hogy minél hamarabb be kell íratni a gyereket

te tudsz olyan bölcsiről, ahol nincs teltház?

2011. jan. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk (is) akár holnap vihető a gyerek.
2011. jan. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Jó nektek! Nekem a jövő héten születő fiamat már másnap be kell iratnom, hogy felvegyék 2 évesen!!!! A nővére meg max 5 évesen mehet oviba, mert én itthon vagyok! Családi napközire sajna nincs pénzünk!

Ez van, van ahol előbb be kell iratni!

Nálunk is 20 hetes kortól vesznek fel babákat, és csak a helyi bölcsi veszi fel, esély sincs rá, hogy a környékben akármelyikbe bevegyék, mert mindenhol teltház van, hosszú várólistákkal!

Úgyhogy szerintem hívd fel a bölcsit, ahova tartoztok (szerintem ez a védőnő is meg tudja mondani) és kérdezz rá a dolgokra, ha bölcsibe akarod adni a gyerkőcöt!

2011. jan. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Ezen mit vitatkoztok!

Mindenhol máshogy van még Bp-en is kerületenként eltérő. Nekem 1 éves kort mondtak a beadásra és márciusban kell beíratnom hogy szeptemberben vihessem.

2011. jan. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Felhívom a védőnőnket és megkérdezem hogy hová tartozunk.Decemberben lesz két éves a fiam,akkor lehet már szeptembertől mehetne ha van hely a bölcsiben.
2011. jan. 20. 09:41
 17/26 anonim ***** válasza:

kedves válaszoló!

be kell íratni a gyermeket a bölcsibe,mert jelenleg mo-on minden bölcsi telített és létszám felett vannak.de nem vitatkozok,TE ne írasd be,menj be egy szép napon a bölcsibe,írasd be és már másnap szoktathatod a gyermekedet....

a családi napközibe sokkal kevesebb gyermek jár egy csoportba,családias a körülmény és nem intézményi,természetesen fizetős,de megyénként változik az összeg.egy pici babának jobb egy ilyen helyen.

bölcsi és családi napközi vezető voltam..

2011. jan. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok:még egy kérdés volt felém,igen mehet bölcsibe bármelyik hónapban a baba nem kell a szeptembert megvárni,csak be kell íratni.
2011. jan. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok:-)a kérdezőnek:mehet már a gyerkőc szeptembertől,de legyen munkáltatói igazolás mindkettőtöknek.:-)
2011. jan. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

"mert jelenleg mo-on minden bölcsi telített és létszám felett vannak"

Kedves vezető, mégis HONNAN szedsz ilyen sületlenséget és miért állitasz olyat, ami nem igaz?

Dunántúli kisvárosban élek, a bölcsiben egy CSOMÓ üres hely van, bárkit be lehet vinni akár holnaptól.

Már egyszer cáfoltalak, hát kénytelen vagyok újra megtenni, mert újra megismételsz olyat, ami NEM IGAZ.

2011. jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!