Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónapos a kislányom, és...

17 hónapos a kislányom, és még nem megy egyedül csak segitséggel. Ügyeskedik, de még fél mennyi idó kell neki még mire elindul?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:

A kislányod majd érezni fogja, hogy mikor elég bátor hozzá, ne segits neki, akkor hamarébb összeszedi a bátorságát.

Semmi baj nincs ezzel, vannak óvatosabb gyerekek, lehet, hogy más holnap összeszedi magát, de az sem baj, ha még egy-két hónapig gondolkodik.

2011. jan. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
akármennyi is lehet, ha orvos szerint nincs gond, akkor majd menni fog, ha ő úgy érzi. lehet 2 nap, de 2 hét is. mióta jár a bútoroknál? egyedül nem próbál meg elindulni egyik bútortól a másikig? nem esett egyik próbálkozásnál egy nagyot? mert az gátolhatja, hogy egy darabig próbálkozzon. a többi nagy mozgásformát mikor kezdte csinálni? lineáris a fejlődése?
2011. jan. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ezt igy nem lehet tudni,lehet 1 hét de lehet meg 1 honap is.ne aggodj nincs 2 egyforma baba,majd ha o ugy gondolja itt az ideje menni fog,na de akkor neked sem lesz megallas,tapasztalatbol mondom,az en babam 11 honaposan mar onalloan ment egyedul,na azota nem sokat pihentem!
2011. jan. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kapaszkodva már megy 2-3 hónapja,már meg is áll egy pár percre,de még egyedül nem indul.Nem esett még,vagyis már majdnem egy-kétszer de ott voltam és megfogtam!
2011. jan. 19. 21:09
 5/7 anonim ***** válasza:
ő abba a kategóriába esik, akik jobban keresik a biztonságot. nem baj. ha azért kezdtél el aggódni, mert a táblázatok szerint 18 hós korig fér bele az önálló járás, akkor nyugodj meg. nem valószínű, hogy gond lehet. majd fog menni, de hogy mikor, képtelenség megmondani. lehet, hogy holnap, lehet, hogy néhány hét múlva.
2011. jan. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat,és a nyugtatást igen már egy kicsit kezdtem aggódni,de hát remélem hamarosan elfog indulni:)))
2011. jan. 19. 21:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Végülis mennyi idösen indult el egyedül??
2014. júl. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!