Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek lehet egy baba...

Szerintetek lehet egy baba kényes?

Figyelt kérdés
Sokszor kapom, hogy elkényeztettem, meg, hogy kényes.Kisfiú és 10 hónapos.
2011. jan. 19. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:

El lehet kényeztetni, de ennél jóval többet kéne tudni.

Egy tanácsot adhatok: tedd, ami szerinted helyes, úgysem tudsz mindenkinek megfelelni, ha ezt csinálod, azt kéne, ha amazt, akkor emezt tanácsolják.

Hagyd őket!


Meg kell tanulni elereszteni a füled mellett, mert nem a szomszéd kedvére neveled a gyereked.

2011. jan. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosan. Egyik füleden be a másikon meg ki. Az elkényeztetés meg majd kicsit nagyobb korában kiderül. De akkor még tudsz rajta változtatni.
2011. jan. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

off:kiegészítés az első válaszolóhoz:


[link]


olvasd el, nevess egy jót! ezután pedig szarjál mindenkire, tedd, amit jónak látsz és neveld úgy a gyermeked, ahogy a te értékrendednek megfelel.


miben nyilvánul meg szerintük a kényessége? válogatós? istenem, bármelyik gyerek lehet az. vannak dolgok - szerintem- ami nemcsak nevelés kérdése. ez csak egy példa, nem tudom ,mi állhat a háttérben, nem tudunk a babádról semmit.

2011. jan. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bocs! ez nagyon jó volt, de van benne vmi :)
2011. jan. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát sokszor ad ki olyan kis nyafogós hangokat a fiam, de főleg akkor ha nem nálam van és hozzám akar jönni. Gyakorlatilag csak akkor van el ha én is ott vagyok. Meg csak kézben ringatva alszik el, és újabban nyöszörög altatás közben.Ezt megint csak kényeskedésnek veszi az apukája.Szerintem nem az, így jelzi, hogy már nagyon fáradt.

Aztán itt van az hogy házi főztöt kiköpi azonnal nem eszi, csak a bébi ételt.Abból is csak pár fajtát. Meg csak a fogszabályozós cumit fogadja el a másik gömb formájút nem.

2011. jan. 20. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!