Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetseges hogy hetfon nem...

Lehetseges hogy hetfon nem volt beteg az este viszont mar 39,6 laza volt?

Figyelt kérdés
6honaposak vagyunk.hetfon voltunk dokinal 3 eves lanyommal mert kohogott es lazas is volt.vittem a picit is hogy nezze meg a doki ot is.a lanyomnak irt fel gyogyszert,kicsi azt mondta nem beteg.tegnap estere mar 38,4 ma ejjel pedig mar 39,6 laza volt.lehet hogy elkapta a nagytol?vagy doki nezte felre?vigyem ma vissza?
2011. jan. 20. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:

A betegségek ilyenek... hétfőn még semmi, ma meg már csütörtök van. Simán megfertőzhette a nagy.

Vidd el dokihoz.

2011. jan. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elkapta a nagytól, hétfőn még lehet, hogy benne se volt a virus. Nem hinném, hogy bármit látni kellett volna 3-4 nappal ezelőtt.

Mondjuk azt nem tudom, hogy VIRUS-ra milyen gyógyszert kapott a nagyobb gyerek, én tutira nem vinném el a kicsit a sok beteg közé a váróba. Újat úgyse tud mondani a doki, a virusra pedig nincs gyógyszer. Lázcsillapitás, hűtőfürdő, ha kell, orrszivás, vitaminok adása. Ennyit tud ő is mondani, ezért kár elmenni...

2011. jan. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a mi dokinknal idoponrta kell menni ugyhogy max 2 gyerek van a varoban.a nagy atibiotikumot es robitusint kapot
2011. jan. 20. 08:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azért vinném el, mert nem árt, ha meghallgatja a tüdejét is. Az egy dolog, hogy lázcsillapítót te is tudsz adni neki, meg ha náthás, akkor leszívod az orrát, stb. De ki tudja, hogy kell-e neki valami a torkára, és ha le van tapadva váladék, akkor köptetőt vagy valami mást ad a doki.
2011. jan. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

most hivtam dokit es mondta hogy vigyem be.

azert kerdezem mert ugy erzem hogy mi mindig a dokit jarjuk.nem tudom hogy van e ezzel mas is igy.

2011. jan. 20. 09:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ha virusra antibiotikuom ad, akkor ne csodálkozz, ha a dokit járjátok.

Az antibiotikum kiöli a védekezőmechanizmus egy jó részét és nehezebben birkózik meg a szervezet a virussal, más haszna egy virus ellen semmi. Ha ESETLEG felülfertőződne valami bacival, akkor kéne antibiotikum, de nem automatikusan... Na mindegy, ez már nem az én dolgom.

2011. jan. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!