Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen formabedobót vegyünk...

Milyen formabedobót vegyünk 1. szülinapra? Kinek mi vált be, és mi nem?

Figyelt kérdés

Teszveszen fogok körülnézni, nem tudok 5-6 ezer ft-ot kiadni rá.

CSakhát dilemma, hogy milyen fajtátjút keressek?

Örököltünk egy húzhatós teknős-öst, de azt nem szeretjük, mert akadnak/szorulnak a formák, és a tetejét is nehéz fel-le húzni, nemegyszer ráesett a kis kezére.

FP bödön, vagy csigabiga?

Vagy az a nagy kocka amihez olyan sokféle elem van (ki tudja használni egyáltalán, vagy elég a 6-8 féle forma)?

VAgy a playmobil farmos házikója, aminek a tetejébe kell beledobni a formát és a kisautó alul kihozhatja (de ehhez meg asszem csak 3 féle elem van)?


VAGY milyet????


2011. jan. 20. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi Vaterán vettünk 2000 Ft körül egy tök sima fa kockát, aminek 4 oldalán lehet bedobni formákat, összesen 13 félét. A formák is színesek, fából készültek, különböző minta is van rajtuk.

Nem akartam mindenféle flinc-flanc teknőst, meg satöbbit, és imádja ezt a kisfiam! 16 hónapos lesz, és nagyon sok formát egyedül berak a helyére. Szép lassan egyre többet felismer belőle.

2011. jan. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam 1évesen kapta meg az Fp sütifalót, kicsit később a csigát. Nagyon szereti a mai napig 20 hónapos most. Könnyen beilleszthetők a formák, mert nagyobbak. Van olyan is neki aminek kisebbek a formák, azzal nehezebben megy neki a játék.

2011. jan. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is csiga van,nagyon szeretik,hátránya hogy darabjaira hullik szinte azonnal.
2011. jan. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

sütifalót vettem használtan a teszen 3 ezer ft-ért. Teljesen jó, az 1 éves lányom simán illesztgeti bele a formákat. Szerintem jó mert nagyok, könnyen megfoghatók, és egyértelműek a formák, jutalmaz is mert zenél mikor bedobja még mindig zenél pedig hónapok óta megvan és nem kellett elemet cserélni benne még. Egy bajom van vele, hogy nagyon nehéz és ha dobálózni van kedve a kisasszonynak akkor bizony figyelni kell, el ne találjon vele vkit (tesóját stb.)

Van másféle bedobósunk is, Régió játékboltos sima műanyag, az se rossz, csak kicsik a formák és túl sok van (18 féle) így az még megzavarja néha (ovális vagy lapított kör, vagy sima kör...) később lehet jó lesz az is.

2011. jan. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a teszveszen vettem elefántosat, 2000Ft volt postával,. jó kis strapabíró, húzható, a fülei mozognak huzogatás közben.
2011. jan. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bár én nem teszveszen meg vaterán vettem,de ott is látam azt a csodakockát,melynek a 6 oldalába összesen 18 formát lehet bedobni.ennek a csodakockának van egy másik fajtája,ami 6 szögletű és a két oldalán van 3-3 forma,de ebből is kiépíthető a kocka.

[link]

és a húzható teknős formái is beleférnek.Tapasztalatból mondom,mert mindkettő van a lányomnak.

2011. jan. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
és elfelejtettem,hogy most egy éves és az összes formát be tudja dobni.a 18+6-ot.És még keresei a többit,ha már elfogyott.Nagyon szereti és ügye a kockát is szét lehet szedni darabokra és össze rakni,a bödönnel és a csigával szemben.a coop-ban vettem 1500-ért.Teszveszen vaterán olcsóbb is lehet! :)
2011. jan. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen :-)
2011. jan. 20. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!