Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy gyermekes anyukák (apukák)...

Egy gyermekes anyukák (apukák) nem bántátok meg, hogy nem lett tesója?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Én elöször nem akartam tesót, és nem bántam, aztán elmúlt 2 éves és már akartam.

Fél éve próbálkozunk és már nagyon bánnám ha egyke maradna.

2011. jan. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ugyan még csak 1 éves a lányom, de biztos vagyok abban, hogy nem szeretnénk több gyereket. no nem azért, mert megbántuk, hogy gyerekünk van, csak már nem vagyok mai csirke:-)

elképzelhető, hogy bánni fogjuk, főleg, ha majd kérdezi, hogy miért nincs tesója, amikor a többieknek van. de akkor már annyi idős leszek, hogy biztos nem gondolom meg magam.

2011. jan. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Off: 07:18-as, megkérdezhetem mennyi idős vagy? Mert én 32 múltam, Lánykám 16 hónapos és én sem szeretnék tesót. Nem kifejezetten az anyagiak miatt, inkább a korom miatt. Mindenképpen visszamegyek dolgozni, viszont 35 fölött nem mernék szülni. Én tök paráznék, hogy vmi baj lenne! :-(

On: bánni fogom, de a fent említett okok miatt valószínű egyke marad. Én is az vagyok, nem hiányzott a tesó. Unokatesómmal nagyon szoros kapcsolatban voltunk, az kielégített. Szerettem egyke lenni, most néha eszembe jut, hogy talán jó lett volna egy tesó...

2011. jan. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! 22 hónapos a kislányunk és nem lesz neki tesója. Félek igazából előről kezdeni mindent, és terhes sem szeretnék újból lenni, pedig csak 26 éves vagyok.
2011. jan. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

7.18-as vagyok. "offnak": 38 éves vagyok, tehát 37 múltam, mikor a lányom született. Nagyon szép terhességem volt, nem voltam rosszul, igazából csak a genetikai vizsgálatig izgultunk nagyon (sajnos egy babát elvesztettünk a 12. héten, beteg volt). Voltak gondok, mert cukros lettem, a végén már magas lett a vérnyomásom, ezért is született a lányunk császármetszéssel. De 7 hónapos terhesen még dolgozgattam, nem volt megeröltető, csak figyelni kellett az evésre és a vérnyomásomra.

A korod miatt szerintem nem kell aggódnod, nem egy ismerősöm, barátnőm szült 40 felé közelítve. Szóval ez ne tartson vissza:-)

2011. jan. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"off" vagyok: köszi a választ. Nekem is nagyon klassz terhességem volt, de volt előtte egy missed ab-om ami nagyon megviselt, így ettől is félek. Amúgy a 7. hónap végéig dolgoztam én is, szintén cukros lettem (160g-os diétán voltam), vizesedtem is, de jártam kismama tornára és még a 35. héten nyaraltunk is. Szóval én mindenkinek ilyen terhességet kívánok. Bár 18,5 órát vajúdtam, de megérte! :-)

Amúgy gondolkodom...

2011. jan. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!